Dodatki do mieszkania w designerskim stylu

marca 14, 2019


W Internecie roi się od inspiracji na aranżacje mieszkań w designerskim stylu. Popularność zyskuje styl skandynawski, gdzie dominuje biel oraz styl industrialny - surowy, który idealnie sprawdza się w pomieszczeniach loftowych. Inspiracji jest cała masa, ale gdzie znajdziemy dekorację pojawiające się na licznych zdjęciach?

Podpowiadamy gdzie znajdziesz dekoracje


Pierwszy pomysł – Ikea! Znajdziesz tam wiele produktów w bardzo atrakcyjnych cenach, jednak jeśli chcesz stawiać na unikalność, to na pewno nie kupuj w Ikei, tam wszyscy się zaopatrują.

Drugą propozycją to wszelkie sklepy z antykami lub targi staroci. Masz pewność, że będziesz miał jedyne w swoim rodzaju dekorację, jednak uważaj żeby nie przepłacić! Sprzedawcy często zawyżają cenę, a Twoim zadaniem jest targowanie się. Upewni się czy przedmioty nie są uszkodzone. Jeśli coś jest łatwe do naprawienia bądź odświeżenia, to możesz zastanowić się nad zakupem i oczywiście poproś o zmniejszenie ceny.

Kolejna propozycja to wyprzedaże garażowe, w Polsce stają się coraz popularniejsze. Na takich wyprzedażach często znajdziemy bardzo tanie produkty. Najczęściej takie wyprzedaże robią osoby, które pozbywają się swoich starych mebli i przedmiotów, ponieważ planują remont lub się wyprowadzają. Ceny są bardzo niskie, ale to nie znaczy, że nie można się targować, sprzedawca chce jak najszybciej pozbyć się zalegających rzeczy, a kupując więcej, może dać Ci zniżkę.

Wszelkie strony typu tablice ogłoszeń – tu także znajdziesz wiele propozycji dekoracji. Jeśli nie szukasz konkretnego przedmiotu, poszukiwanie może pochłonąć bardzo dużo czasu, ponieważ jest tam ogromna ilość wystawionych przedmiotów. Ceny są bardzo różne i także zależą od twoich umiejętności negocjacyjnych.

Ostatnią nasza propozycją są salony z meblami oraz dekoracjami dedykowane stylowi designerskiemu. Jednym z nich jest Gdyński salon BoConcept. Zakupy zrobisz online lub stacjonarnie. Oferują wysokiej jakości produkty – nowoczesne meble oraz dekoracje. Jeśli stawiasz na nowoczesność, jakość i unikatowość to ten sklep jest świetną opcją dla Ciebie.

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.