Pierwszy i najważniejszy krok w kierunku materializacji marzenia

grudnia 04, 2018


Wciągnę Cię dzisiaj w zabawę. Nie musisz uczestniczyć. To jest dobrowolne. Możesz się na to nie pisać, ale jak nie chcesz się pisać, to w sumie nie ma sensu czytać. Zabawa będzie prosta i zajmie dosłownie chwilę. To jak? Bawimy się?

Ostatnio było tak pesymistycznie, to dzisiaj polecimy trochę z optymizmem. Trochę tak z energią, coby się nam dupska za bardzo nie rozleniwiły. Pojęczeliśmy trochę na braki, to teraz pasuje przebierać nóżkami, żeby te braki zapełnić. Albo chociaż spróbować, bo próby nie kosztują. Przynajmniej nie są tak kosztowne, jak stracone szanse.

Zaczniemy prosto, bo tu w sumie nie ma co komplikować. Otóż czego bym kiedykolwiek nie czytała o spełnianiu marzeń czy jakichś tam planów i nie – nie mam tu na myśli tych serenad w stylu „mogę wszystko”, „wszystko jest w moim zasięgu”, tylko takich prostych spraw, typu cel – akcja – efekt, to rzuca mi się w oczy (kurła, jakie mi długie zdanie wyjdzie), że najważniejsze jest, by nadać swojemu marzeniu kształt.

Marzenie musi nabrać kształtu. Musi się pojawić w jakiejś formie w świecie. Pierwsza forma to myśl, ale ponoć od myśli ważniejsza jest forma materialna, no ale skoro nie masz jeszcze swojego marzenia namacalnie, to jak mu nadać kształt? Jak je urzeczywistnić, chociaż rzeczywiste tak jakby jeszcze nie jest? I tu Cię mam.

Nadawanie formy marzeniom


Między sferą myśli a sferą materialną w takim namacalnym tego słowa znaczeniu jest jeszcze jedna sfera – urzeczywistniona, chociaż jeszcze niespełniona. Ciężko przekazuje się od samej myśli do realizacji. Coś powinno być jeszcze pośrodku. Pośrodku musi (albo dobrze, żeby było), marzenie w wersji wyrażonej i puszczonej w świat. Można to zrobić bardzo łatwo, po prostu otwierając buzię i wypowiadając na głos swoje życzenie albo zapisując je ręcznie/na komputerze/telefonie. A najlepszą wersją byłoby właśnie zapisanie jej, a później wypowiedzenie na głos.

Najpierw marzenie było tylko myślokształtem. Czymś niefizycznym. Kiedy je zapiszesz, nadasz mu konkretne ramy i głośno wypowiesz, nabiera cech fizyczności. Tych pierwszych cech, które sprawiają, że zostaje powołane do życia. Każda ta myśl a później wypowiedziana idea po prostu idzie w eter. Trafia – jak to ładnie mówią myśliciele – do Kroniki Akaszy (fajna nazwa) i już na zawsze tam zostaje, stając się elementem zbiorowej świadomości i częścią wszechświata. Chryste, jak to brzmi – może trochę górnolotnie, ale wiesz co? Ja w to wierzę. Przemawia do mnie taka idea. Jeśli do Ciebie też, to możesz spróbować.

I żeby była jasność. Ja nie mówię, że to tak działa i wystarczy tylko wypowiedzieć/zapisać i hyc – będzie. Tak czytałam. Tak słyszałam. Doświadczenie pokazało mi, że to się raczej sprawdza, ale wiadomo, że nie zawsze i nie do końca, bo wiesz, to, co my chcemy, a co jest naszym najwyższym dobrem, to są czasami dwie różne sprawy. To jest taka loteria 50/50. Może nam to pisane, a może nie. Jak pisane, to się wiele nie trzeba będzie spinać, a jak niepisane, to choćby stanąć na rzęsach, nici z tego. W to też wierzę, chociaż nie powiem, żeby to była jakaś super optymistyczna wizja.

Ok, to żeby nie przedłużać, przystępujemy do zabawy.

Jako że wiem, że człek to jest istota z natury leniwa i jak nie przyciśniesz i nie przypilnujesz, to niczego nie zrobi, więc Cię tu przypilnuję. Najgorsze jest takie odkładanie;

- jutro to zrobię;

- zrobię, jak będę mieć chwilę.

Nie. To zajmuje właśnie chwilę, więc możesz zrobić już teraz albo przynajmniej dzisiaj. Póki pamiętasz, bo potem wyleci z głowy i znowu będzie po ptokach, a tak nieśmiało chciałam przypomnieć, że wiecznie żyć nie będziesz, więc w sumie im szybciej, tym chyba lepiej.

Do rzeczy Redaktor, do rzeczy, bo człowiek stygnie.

Pod wpisem na Facebooku lub tutaj, w anonimowym komentarzu (jeśli nie chcesz się publicznie wywnętrzać), wpisujesz swoje marzenie. Ale nie tak na odpierdal, w jednym słowie, tylko ładnie, całym zdaniem, tak jakbyś to chciał przedstawić światu. Jak na akademii w szkole. Przykładowo:

- Moim marzeniem jest kupić sobie X, dlatego że X dałoby mi…

- Chcę mieć X, dlatego, że na samą myśl o X czuję się bardzo dobrze.

- Zamawiam spełnienie marzenia X i chcę, żeby to X dało mi … i …

- Proszę o spełnienie mojego marzenia posiadania X, bo pragnę tego całym sercem.

- Chcę doświadczyć X i będę niecierpliwie oczekiwać na to doświadczenie.

Do tego może iść formułka, że z góry dziękujesz za spełnienie. Możesz dodać datę, kiedy ma się to spełnić, ale nie trzeba się tak określać co do dnia i to jeszcze z krótkim terminem realizacji, jeśli głęboko nie wierzysz wewnętrznie, że świat zdąży. Możesz też wyrazić marzenie we własny sposób, jakikolwiek – byleby to z Tobą rezonowało, było spójne z potrzebami, sposobem myślenia i wydawało Ci się najlepszą opcją. Jest dowolność.

Żeby nie było, że sama każę, a nie robię, to pójdę na pierwszy ogień.

Świecie, halo?! Redaktor chciałaby sobie wykopać staw. Podobają mi się stawy. Zawsze chciałam mieć własny staw, ale jest taki problem świecie, bo… jo ni mom hektara, chociaż się o hektar bardzo staram. Tak więc życzyłabym sobie świecie działki, takiej fajnej, idealnej pod staw. Żeby kuny tam nie latały i żeby kradziejów nie było. Później, żeby się znalazł jakiś miły majster, co mi staw wykopie i żeby mi się tam ładnie rybki udały. Mogą być karpiki, bączki, płotki, leszcze i inne – jakie tam już sobie chcesz, byleby dużo i ładne. Daję Ci tyle czasu, ile potrzebujesz, ale chciałabym zaznaczyć, że do śmierci czekać nie będę, bo jak się na starość schylę z podbierakiem? W miarę szybko mi daj ten stawik. W dowolny sposób, byleby ładny i w dobrym miejscu. Z góry dziękuję. Zestaw wędkarski już mam.

Teraz Twoja kolej. No nie daj się prosić. Pisz tutaj albo na Facebooku. Możesz poważnie, możesz śmiesznie – byle by w miarę dokładnie. Świat niby mądry, ale jak napiszesz, jak krowie na rowie, to uwierz – nie zaszkodzi.

Później lajkujemy marzenia innych osób, żeby je wesprzeć. Wtedy marzenia zostaną przeczytane wielokrotnie, przez innych, powiązane myślowo z daną osobą i doładowane, a "like" wsparcia dodaje marzeniu +1 do spełnienia. Jak dzieci, no jak dzieci. :)

Całuję.

81 komentarzy:

 1. Drogi Świecie chciałbym Cię prosić o dobrą pamięć, aby wiedza po przeczytaniu książki/artykułu itp zostawała w mojej głowie a także o samodyscyplinę, co bym nie odkładał na potem to, co mam zrobić, z góry dziękuję serdecznie za wysłuchanie mnie i liczę na efekty najlepiej od zaraz, ewentualnie lutego :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Normalnie napisał Pan to za mnie �� mam tak samo!!!

   Usuń
 2. Kochana Energio kosmiczna - potrzebuję kąta,własnego; młódka ze mnie żadna a na emeryturze spokój na własnych śmieciach mile widziany.Czasu jeszcze troszkę jest - małe mieszkanko chcę mocno gdzie słonko w okno na dzieńdoberek zerknie i już.

  OdpowiedzUsuń
 3. A wiec Wrzechu wiesz jak bardzo Ci jestem wdzieczna za wszystko co dla mnie robisz. Lecz pomóż mi spelnic moje marzenie chcialabym swoj dom moze byc w zabudowie blzniaczej mój na wlasnosc z puekbym salonem z kominkiem z otwarta kuchnia przestronna jadalnia oraz lazienka i pokojem goscinnym to by bylo na dole.Wchodzac po schodach na gore poprosze trzy sypialnie dla moich corek i dlamnie z m3zem oraz lazienke .Przydalby sie tez ogrodek na grilla i tarasik gdzie pije kawke z mezem przy porannym słoneczku jest cudownie jestem u siebie i jestem szczesliwa i wdzieczna ze spelniasz moje marzenia juz to czuje w niedalekiej przyszlosci ze tak jest .♡Love

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszechmogący Wszechświecie,po pierwsze bądź miły i zrealizuj marzenia ludzi powyżej i poniżej,(będzie więcej ciepła ,radości i miłości na tej ziemi),ja natomiast chcę,tak właśnie,CHCĘ BARDZO MOCNO dostać mój dom,mój wymarzony cudowny dom z tarasem i ogrodem w którym wypoczywam z moimi kochanymi,CHCĘ pozbyć się wszystkich długów i w końcu powiedzieć "jestem wolna od rat",CHCĘ spokoju,miłości i poczucia bezpieczeństwa,i w końcu CHCĘ żebyś spełnił moje życzenia jak najszybciej,moze być już teraz nawet ��,i bardzo,bardzo Ci DZIĘKUJĘ ��������

  OdpowiedzUsuń
 5. Drogi Wszechświecie ;) wiem,że wspierasz mnie w realizacji moich marzeń, dlatego też chciałam prosić Cię o urzeczywistnienie jednego z nich :).... Praca marzeń ... o taak ! Taka,w którą wkręcę sie na maxa, dla której bede z rana z uśmiechem na twarzy wyskakiwać z łóżka i oczywiście która przyniesie mi mega satysfakcjonujące wynagrodzenie :D .. P.S. podoba mi sie jeden przystojniak W. Ż. Fajnie jakby napisał mi wiadomość :p ... z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby... Całuski W. N.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziekuje Ci za wszystko, co postawiles na mojej drodze. Mam te milosc, chce jej, moim marzeniem jest do swiat poddac sie jej pieknu. Dziekuje, ze mi to dales, ze to jest moje, ze jest tak piekne. Chce doswiadczyc pelni tej milosci juz do najblizszych swiat Bozego Narodzenia aby trwac w niej bezgranicznie w sylwestrowa noc 2018/2019r.

  OdpowiedzUsuń
 7. :) No więc dobrze, marzeniom trzeba pomagać, a zatem: bardzo Cię proszę Panie B. o 40 tys.zł. Do końca roku pewnie nie da rady, ale niech będzie do końca marca 2019. Wiesz czemu, ale tu napiszę otwarcie: na spłatę długów i remont. Bezzwrotnych (żadnych pożyczek kolejnych!) i nie związanych z niczym przykrym (żadnych środków w ramach "odszkodowania za..." - bo to się wiąże z jakąś szkodą najpierw :/). Takich z uczciwego źródła.
  Takie mam marzenie właśnie - żeby spłacić długi, kredyty, żeby spokojnie zapłacić za remont, i móc odkładać oszczędności - na spokojną przyszłość, na inne marzenia. Czemu nie więcej? Bo na taką kwotę jestem gotowa, większa kwota na razie nie wydaje mi się realna, a to 40 tys.zł jak najbardziej. Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kochany Świecie dziękuję że tu trafiłam , dziękuję za wszystko co mam i dziękuję że spełniasz nasze marzenia. Moje marzenie jest takie aby spotkać na swojej drodze ludzi, którzy są mili, radośni i pragną od zycia czegoś więcej,żeby z odwaga i pracowitością dolaczyli do mojego zespołu w biznesie, żebyśmy razem zbudowali coś pięknego dla dobra wszystkich. A że moje pragnienie wielkie to zeby to się stało w ciągu kilku miesięcy. Dziękuję Ci pięknie piękny Świecie i wierzę ze się spełni. Dziękuję dziękuję dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 9. Moja intencja: Chcę być wolna finansowo i robić to co kocham! Wszechu! Ogarnij! :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie mam tak Samo!!! Kochana energio potrzebuje mieć nieograniczoną swobodę finansową!!!! i robić to co sprawia mi przyjemność!!! Dziękuje za wszystko :)

   Usuń
 10. Kochany wszechświecie nie będzie górnolotnie. Choć za materialistkę się nie uważam, to jak nigdy teraz pragnę najbardziej stabilizacji finansowej na wyższym poziomie niż teraz. Potrzebuję środków na wspaniałe spędzanie czasu we dwie z córką. Marzą mi się długie wakacje, koniecznie z dużą dawką słońca,morza i uśmiechniętych osób wokół, a także fantastyczne krótkie wypady na wycieczki w góry i na narty <3 chcę także zabezpieczyć przyszłość córce oraz swoją.
  Marzę też o tym żeby zrobić pokój w stylu leśnym. Na ścianach widzę paprocie i zegar z ptaszkami leśnymi,a na jednej ze ścian panel z plasterków pnia drzewa.
  Marzę o stabilności i o powrocie mojej głębokiej wewnętrznej radości, która wylewa się ze mnie i zaraża wszystkich wokół <3
  Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 11. Czytam komentarze i jestem wzruszona.
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 12. Nic się nie dzieje przez Przypadek :) Trafiłam tu właśnie z jakiegoś Powodu :) Może po to , aby się " odrodzić " otrząsnąć , pozbierać do pionu ....
  Bardzo Cię proszę , pomóż mi ... bo jak nie Ty to kto dalej ? :)
  Proszę Cię bardzo o spokój, szczęście, miłość ... Jestem gotowa na Świetną Pracę , Dużą wygraną , aby pomóc dzieciom i sobie , jestem gotowa na Miłość ... Powoli tracę nadzieję, więc śpieszy mi się trochę :) chcę już, teraz albo w bardzo bliskim czasie ...A egoistką nie jestem :)
  Dziękuję :) Dziękuję , dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 13. Byłam tu już,poprosiłam o co chciałam,i wróciłam bo padł mi samochód,:)),no więc Wszechmogący Wszechświecie potrzebuje na już nowy sprawny samochód,pieniądze żeby go kupić,proszę ,proszę,proszę,i Bardzooooo Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 14. Juz tyle lat czekam, dlatego prosze, zeby wreszcie ulozylo sie mniedzy mna a Florentinem, zebysmy byli razem tak jak zawsze marzylam, ,zebym czula sie szczesliwa przy boku mezczyzny, ktorego tak bardzo kocham, zeby On dostrzegl we mnie kobiete jego zycia. Wierze, ze jesli tak sie stanie to caly swiat bedzie nasz, szczescie i milosc.
  Dziekuje, bardzo dziekuje.
  Ula.

  OdpowiedzUsuń
 15. Drogi Świecie :) dobrze nam się razem żyje i dziękuję za wszystko co od Ciebie mam. Marzeń głowę mam pełną, Ty wiesz... ale są takie najważniejsze i najpuerwszejsze do zrealizowania. Takowe są dwa - spłacić długi,żeby wyjść na zero,natomiast drugie to posiadać drugie Dziecko, teoretycznie nic skomplikowanego,tym bardziej,że i moja Córcia marzy o Braciszku ;) Ale... problem w tym,że brakuje sensownego Tatusia do poczęcia tego uroczego Dzidziusia - marzenie więc jest pakietowe - poproszę o kochającego,dobrego,a przede wszystkim cierpliwego i wyrozumiałego Partnera,który załatwi już resztę marzenia i da mi upragnioną drugą Pociechę. Ile czasu Ci daję? z długów chciałabym wyjść do końca przyszłego roku ;) wiem,że to trudne,więc się nie pogniewam,jeśli realuzacja się nieco przedłuży... Co do Partnera i drugiej Dziecinki - niestety,zegar biologiczny tyka,więc im szybciej - tym lepiej. Znajomy poradził,żeby Córcia napisała w liście do Mikołaja o Braciszka... to może i jaskorzystam z tej rady i trochę Cię odciążę,przerzucając jedno marzenie na Świętego ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Drogi wszechświecie zamawiam podwyżkę 1500 zł netto. Otrzymuje ja maksymalnie do 03/2019, ale im wcześniej tym lepiej. Dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 17. Jestem pod wrażeniem!Ja ci kosmosie dziękuję za wszystko co do tej pory było moim udziałem, włączając w to osóbkę, która wymyśliła tą grę☺ Zwiedzam świat i delektuję się nim, a radością tą dzielę się z ukochanym człowiekiem, finansowo niezależna, kocham to co robię i przynoszę światu pożytek, zdrowa i myśląca. To jest moje życzenie i dziękuję za spełnienie go. Wszystkim życzę spełnienia ich życzeń!!!

  OdpowiedzUsuń
 18. Wszechświecie Ty wiesz najlepiej...mam wymarzoną i wyśnioną miłość, dom z ogródkiem, gdzie wraz z moim mężem pijemy herbatę wieczorami, nieograniczone możliwości finansowe i prowadzę klimatyczną kawiarnię. To już jest latem 2019r. Dziękuję wszechświecie

  OdpowiedzUsuń
 19. Jestem pisarzem, podróżnikiem, artystą, człowiekiem o wielu pasjach. Mam w sobie moc rozpalania w ludziach ognia. Jestem wolny od pogoni za pieniędzmi a starcza mi ich na wszystko. Otaczają mnie wspaniali ludzie i mam pełnie możliwości odkrywania tego świata. Tak chcę, bo chcę być wolny i poznawać świat bez poczucia stresu i niemocy.

  OdpowiedzUsuń
 20. Z góry jestem wdzięczna Autorce za udostępnienie szkieletu formy literackiej, który to spełnił pierwsze moje marzenie – sformułować słownie to, co w głębi serducha siedzi i teraz łatwiej mu wyjść ;) A wyszło takie marzenie:
  Świecie, halo?! Chciałabym ja sobie spotkać Miłość. Taką odwzajemnioną. Podoba mi się koncepcja spędzenia pozostałej mi tu części czasu z Miłością. Zawsze chciałam podróżować z Miłością, z radością gotować pyszności razem (pracować i swoje hobby osobne mieć jak najbardziej), ale jest taki problem świecie, bo… jo niby mom tego chopa, ino nam nie wyszło. Trochę my razem szli, ale tera nam nie po drodze. I nijak nie wiemy jak to odplątać. I oba się męczymy łokrutnie razem, chocia z szacunkiem się traktujemy. Tak więc życzyłabym sobie świecie – pomocy w ogarnięciu sytuacji – co by fajnie wyszło, bez szkody, a z pożytkiem dla wszystkich zainteresowanych. Później, żeby się znalazł jakiś miły Towarzysz, co mi w podróży termos poniesie a i w domu przy herbacie towarzystwa dotrzyma, przy kominku harce udane wspólnie organizując. Mogą być podróże na dalekie lądy ale i na pobliską łąkę – jakie tam już sobie chcesz, byleby dużo i ładne. Daję Ci tyle czasu, ile potrzebujesz, ale chciałabym zaznaczyć, że do śmierci czekać nie będę, bo jak na starość harce przy kominku uprawiać? Dlatego w miarę szybko mi trza ogarnąć sytuację. W dowolny sposób, byleby wszyscy zadowoleni byli. Z góry dziękuję. Pomysły na wycieczki już mam.

  OdpowiedzUsuń
 21. Kochany Wszechświecie, dziękuję, dziękuję, dziękuję :) za to wszystko co dałeś mi do tej pory. Niemal codziennie doświadczam małych cudów :) a teraz proszę o większe. Napraw proszę moje ciało, rozkręć na maksa metabolizm i spraw bym znów była szczupła i sprawna, bym czuła się wspaniale w swoim ciele i mogła nosić te piękne rzeczy które mam w szafie. Znajdź proszę sposób na moje zęby, by wreszcie były proste i piękne :) No jak już przychyliłeś się do moich "próśb" (codzienne "jak ja strasznie nie chcę iść do tej pracy" co skończyło się wczoraj rozmową z szefem i oświadczeniem ze likwidują moje stanowisko pracy od marca) to proszę teraz ładnie daj mi nową pracę, taką którą będę się cieszyć, w której będę robić to co kocham i w której będę dobrze zarabiać :) Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Chciałabym wygrać w loterii Honde HRV ponieważ jest piękna a ja marzę o nowym samochodzie właśnie takim. Nie stać mnie na kupno takowego a byłabym szczęśliwa jeżdżąc takim pięknym niebieskim samochodem������z góry dziękuję ������

  OdpowiedzUsuń
 23. Drogi Wszechświecie...
  Na początku chciałabym przeprosić za to, że dawno razem nie rozmawialiśmy. Kiedyś obiecałam Ci, że będę Ci opowiadać co u mnie, przynajmniej przez 5 minut dziennie.
  Dziękuję za to co mam, za to, że w końcu poznałam prawdziwą miłość, za to że wszystkie problemy wydają się jakieś lżejsze, za to, że po mimo braku czasu mam czas, by spędzać go z rodziną.
  Jak wiesz, znalazłam nową pracę, ale nie czuję się w niej dobrze Wiem, że na chwilę obecną to jedyna możliwa opcja więc proszę Cię, daj mi łatwość nawiązywania kontaktów, przyswajania nowej wiedzy i prawidłowe jej wykorzystywanie, żebym mogła uczciwie zarobić na moje marzenia. Żebym mogła wybrać się na wymarzone wakacje wraz z moim mężczyzną. Nie będę Cię pospieszać, bo póki co i tak urlopu nie dostanę, ale fajnie by było , gdybyś wyrobił się do końca września przyszłego roku . Październik też ewentualnie przetrawię. To takie pierwsze moje Marzenie. Drugie, nie mniej ważne, ale myślę że z lekko odroczonym terminem realizacji jest takie, że bardzo chciałabym wybudować swój własny dom, najlepiej bez pożyczek i kredytów bo wiesz jak to w życiu bywa... Dobrze jest jak jest bo jest. Ale dom bym chciała bardzo, najbardziej na świecie. Taki z ogrodem, z kominkiem, psem i kotem.
  I wiesz co, jeśli moje marzenia z jakiegoś powodu nie są mi pisane to proszę, spełnij marzenia osób,które pisały je przede mną i będą pisać po mnie, miło by było jakby byli szczęśliwi.
  Serdecznie Cię pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
  PS. Daj znać za jakiś czas jak Ci idzie i czy o mnie nie zapomniałeś
  Buźki

  OdpowiedzUsuń
 24. Wszechświecie!��
  Jest jedno małe marzenie na które otwieram się coraz bardziej z dnia na dzień...na miłość, na miłość wobec tych którzy mnie rania, na miłość wobec tych których zranilam i ja. Stawiaj na mojej drodze ludzi którzy potrafią i chcą kochać��

  OdpowiedzUsuń
 25. Kochany wrzechswiecie. Jestem ja i trójka moich najdroższych, cudownych dzieci.Daj mi miłość, ale już taka do końca, pełna zaufania, wsparcia, wzajemnego zrozumienia. Niech on będzie opiekuńczy, niech daje bezpieczeństwo w każdym tego słowa znaczeniu,niech traktuje mnie i moje dzieci jak mąż, ojciec, żebyśmy wiedzieli że przy nim nic złego nam nie grozi, niczego nam nie zabraknie będzie miłość, szacunek ,wsparcie. Chcialabym za niego wyjść do 40, więc czasu mało nowy rok się zbliża a z nim 39 urodziny. Wiesz wrzechswiecie że Ci ufam, że kocham życie i jestem Ci wdzięczna za każdy dzień choć może nie zawsze tak to wygląda, to jednak w momencie zatrzymania się na chwilę jestem pełna wdzięczności. Dziękuję ♥️

  OdpowiedzUsuń
 26. Drogi Wszechświecie. Jak wiesz kiedyś przyjaciół i znajomych miałam wielu. A potem tak jakoś się porozłazili, przegrupowali, porozwodzili. No i samotna teraz się często czuję. Zatem chciałabym do końca zimy poznać jakichś serdecznych, sympatycznych ludzi, coby między nami porozumienie dobre było, szczerość, uśmiech i wspólnota jakaś. Taka nieduża, ale fajna paczka ludzi, z którymi pogadać możnaby było i pomilczeć na wszelkie tematy.

  OdpowiedzUsuń
 27. Drogi Świecie, wdzięczność mnie przepełnia, może nie zawsze to widać, ale serio. Bo jak by nie spojrzeć, mam wyjątkowo ciekawe życie.
  Proszę Cię Świecie o wolność finansową i o miłość. Jestem na to gotowa. Liczę na Ciebie! I proszę, nie zwlekaj za bardzo, bo już mi trochę smutno z tego singielstwa..

  OdpowiedzUsuń
 28. Wszechświecie!
  Nigdy nie miałem kolorowo, ale ostatnie kilka lat dało mi niezły wpiernicz.
  O pożaru, przez zdrady na upadku firmy i długach kończąc. Myślę że czas zakończyć złą passę.
  Chciał bym znaleźć pracę która da mi satysfakcję, w której będę mógł dac z siebie 100%, będę wykonywać ja z zaangażowaniem, a dochody będą umożliwiały żyć na poziomie oraz pozwolą mi bez problemu na splate zobowiązań.
  Pomogą również uszczęśliwić bliskie mi osoby.
  Chcę też przeżyć prawdziwą miłość, wracać do domu z uśmiechem, z świadomością że ktoś na mnie czeka i tęskni.
  Rzucam to w eter i spokojnie czekam :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Kochany wszechświecie ja wiem że wssuwszy co się dzieje w moim życiu to po to żeby mnie przygotować do realizacji moich marzeń dlatego proszę abyś dał mi siły i determiaxjie żebym mógł dążyć do tego co mam w głowie ale ci napiszę żebyś nie zapomniał aby instytut podpisał z nami umowę i żebyśmy produktem z konopi zmienili świat właściwie to ratowali :) teraz wchidze w nową pracę online daj mi siły i wytrwałości w niej abym mógł zarabiać tyle żebym nie martwił się o rachunki i mógł pracować z ciepłych wysp Kanaryjskich. Na koniec pomóż mi uzbierać na moje auto czyli audi A7 C7 które mam na tapecie. Wiem że miłość która dla mnie przygotowałeś jest tuz tuż dlatego czekam na nią :) pozdrawiam was i cały wszechświat <3

  OdpowiedzUsuń
 30. Drogi kosmosie, temat prawa przyciągania nie jest mi obcy, jest fascynujący. Proszę z całego serca o szczerą, odwzajemnioną, piękną miłość, milosć która to da mi i drugiej osobie szczęście i spełnienie, to jest moje największe marzenie i wiem o tym, że spelni się niebawem, dość niepowodzeń proszę wysłać trafnego Amora. Wiem że się uda. Czekam i nie mogę się juz doczekać. Dość niepowodzeń, dziekuje :)

  OdpowiedzUsuń
 31. Kochany wszechświecie, marzy mi się kilka rzeczy. Będę prosić o wiele. Najpilniejszą sprawą jest to, że chciałabym aby mój przyjaciel z którym się pokłóciłam, odezwał się do mnie. Wierzę, że te święta będą do tego idealną okazją. Proszę Cię też bardzo o wspaniały dom pełen miłości. Dobrego męża, który będzie dla mnie jak najlepszy przyjaciel, z którym będzie się czuła najlepiej na świecie, który będzie rozumiał o co mi chodzi ;) Z którym będę się świetnie bawić i z którym będę mogła planować przyszłość. Proszę również o moją własną firmę, chcę dzięki niej zmieniać świat z każdym dniem, by stawał się lepszym miejscem! Marzę o tym żeby dobrze prosperowała, zapewniła mi wolność finansową, spełnienie i satysfakcję. Na koniec poproszę Cię jeszcze o podróż mojego życia, najlepiej do Indii... Oby kiedyś ten kawałek ziemi stał się moją małą ojczyzną :) Dziękuję pełna nadziei i miłości <3

  OdpowiedzUsuń
 32. Zdaje egzamin na prawo jazdy kat. A
  Jezdze bezpiecznie na motocyklu MT07 lub Kawasaki er6f dalsze i bliższe wycieczki. Daje mi to ogromna frajdę. Dziękuję i jestem wdzięczna

  OdpowiedzUsuń
 33. Dziękuję mój Wszechświecie że wreszcie wygrałam szóstkę w lotka. Czuję ten dreszczyk emocji, bo od dawna się na to szykowałam. I dobrze mi z tym ��

  OdpowiedzUsuń
 34. Drogi Wszechświecie. Dziękuję Ci za spełnione dotychczas marzenia. W kolejnym, wielkim, widzę siebie w mundurze jednej ze służb. Widzę swoją radość po zdaniu egzaminów Widzę, że były proste, że dobrze i szybko poszły. Widzę, że mój wysiłek i czas nie poszły na marne, że mój wybór jest akceptowany, a moje umiejętności często wykorzystywane. Nie mamy zbyt wiele czasu. Terminy już wyznaczone.

  OdpowiedzUsuń
 35. Dla mnie poproszę dużo zdrowia. Moja cała rodzina niech sie nim cieszy w w zdrowiu trwa. O resztę zadbam sama ...no może z pomocą moich bliskich ❤ Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 36. Ostatnio trafiam na takie tematyczne posty, które wstrzelają się w sam raz w sytuację. Ostatnio przypomniałam sobie o filmie Rafała Dudka na yt o tym jak szybko spełniają się marzenia, ponieważ kiedyś stosowalam się do techniki z tego filmiku i zadziałało, więc to też musi!
  Kochany wszechświecie!
  Od 2016 roku prosiłam o jedną osobę i w jakimś sensie już ją mam jednak tym razem proszę o długie spotkanie we dwoje, ja i on - oczywiście, które tym razem on proponuje albo, które wyjdzie samo z siebie. Wiem, że i tak się spełni i będziemy szczęśliwi ale prosić nie zaszkodzi.
  Dzięki kochany!

  OdpowiedzUsuń
 37. Marzę o wygraniu kwoty, która pozwoli spłacić wszystkie długi i scalić moją wspaniałą rodzinę. Tak wygraniu bo mąż choć zarabia dobrze to jest za granicą i przypłaca to zdrowiem, dlatego potrzebujemy szybkiego rozwiązania. Musimy z tym skończyć bo taka rodzina jak nasza musi być razem. Chcę w końcu cieszyć się nią i życiem bez długów. Marzy mi się sad przy domu, taki jak miał mój dziadek że starymi odmianami owoców, dlatego chcę wymienić moją działkę w Lubaniu na tę przy naszym nowowm domu by stworzyć tam właśnie taki sad i firmę która da mojej rodzinie niezależność finansową i poczucie bezpieczeństwa bez długów. Wiem że to jest realne i dziękuję za wszystko co mnie w życiu spotkało bo jestem szczęśliwa i chcę to szczęście pielęgnować, dziękuję za tą ogromną siłę którą mi dałeś do walki z chorobą z którą wygrałam, za męża który mnie wspiera i za dzieci, z których jestem dumna w każdej sekundzie. Dziękuję również za ten post który pomaga urzeczywistnić moje marzenia.

  OdpowiedzUsuń
 38. Wszechświecie dziękuję Ci za to co już mam, mam już wiele, ale bardzo, ale to bardzo pragnę miłości , takiej prawdziwe.... strasznie czuję się samotna

  OdpowiedzUsuń
 39. Drogi Wszechświecie, już na wstępie chcę podziękować gorąco za to, że wrzuciłeś w moje ręce ten artykuł, bo jego właśnie potrzebowałam! Dzięki za szansę na wypowiedzenie mojego marzenia. Chciałabym, żeby ogromna życiowa zmiana, jakiej właśnie doświadczam okazała się mimowolnym startem w przyszłość o której marzę. Takiej, w której zawodowo robię to, co kocham, w czym jestem naprawdę dobra i za co jestem doceniana, a w dodatku mogę za to zwyczajnie, godnie żyć. Takiej, w której wraz ze szczęśliwą rodzina mam wokół siebie naturę i ukochane zwierzęta. Takiej, w której z ciepłego kąta mogę obserwować jak zmieniają się pory roku, przyroda budzi się i zasypia, a dzieci rosną... Chciałabym, żeby ten skok w świat z dala od wszystkiego, co znam PO RAZ KOLEJNY okazał się początkiem zmiany na jak najlepsze. Wiem, że tak się stanie, ale nie każ mi, proszę, bardzo długo czekać. Dziękuję! Dziękuję! Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 40. Moim marzeniem jest zrobić prawo jazdy, już kilka razy zdawałam ale poszło nie tak. Proszę Boga, wszechświat i wszystkie dobre Anioły o wsparcie Mieszkam w małej miejscowości gdzie nie ma żadnej komunikacji i chodzę do przystanku grube km codziennie aby dojechać do pracy. Moje spełnione marzenie ułatwiłoby mi codzienne życie. jestem sama i nie mam już nikogo bliskiego z rodziny. Obecnie przez czekanie na wielu przystankach i dojście do domu tracę 12h. Dziękuję za spełnienie marzenia, niech się stanie.��

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Życzę Ci z całego serca, by Ci się powiodło.

   Usuń
 41. Kochany Wszechswiecie <3 dzisiaj są moje urodziny wiec mam kilka życzen.Chialabym mówić: jestem zdrowa, ważę max 61 kg, mieć super kondycję. Mam wspanialego męża który bardzo kocha mnie i nasze dzieci, tworzymy wspaniały związek. Mam idealną prace w której jestem autorytetem, zarabiam ok 10tyś netto miesięcznie. Mam cudowny duzy dom z pięknym kominkiem i ogrodem. Jestem nieżależna finansowo, stać mnie na wczasy 2x w roku w egzotyczne miejsca i inne kontynenty. Mam wspaniałych przyjaciół. A dzisiaj na moje urodziny dostaję bukiet róż, dostaje godne propozycje pracy, uwielbiam rozmawiać pracować z ludzmi. Dziękuję <3

  OdpowiedzUsuń
 42. Na wstępie życzę wszystkim, którzy biorą udział w zabawie, aby ich prośby zostały spełnione, wszyscy prosimy Cię w zasadzie o to samo, o miłość, dom, pieniądze itp.
  Podobnie będzie w moim przypadku, bardzo chciałabym prosić, zeby moja sytuacja finansowa poprawiła sie, żebym ciągle nie musiała martwić się o pieniądze, żebym pozbyła się kredytu i nie musiała się ciągle martwić, żebym w końcu przestała obracała się w kręgu wampirow, a zaczęła spotykać na swojej drodze ludzi wesołych i życzliwych , proszę rowniez o to , żebyśmy z mężem i synem nie żyli w ciągłym stresie i żebyśmy przestali być tacy nerwowi, wiem , że o wiele proszę, ale na koniec poproszę jeszcze o mały domek w spokojnej okolicy❤ Głęboko wierzę, że się uda i z góry dziękuję za pomoc w zrealizowaniu moich marzeń ❤

  OdpowiedzUsuń
 43. Na wstępie dziękuję osobie ktora udostepnila mi ten artykuł. Moim marzeniem jest aby ulozylo się między mną a Tomkiem. Zebysmy stworzyli szczęśliwy związek oparty na miłości szczesciu zaufaniu zrozumieniu szacunku i spokoju. Chce aby w końcu wydoroślał i byl gotowy do stworzenia swojej własnej rodziny. A jeśli drogi wrzechswiecie uważasz że nie jesteśmy sobie przeznaczeni to proszę cię o nową odwzajemniona miłość która da mi szczęście spokój i spełnienie. Chciałabym także od początku nowego roku 2019 zarabiać 2.500 netto. Dziękuję, niech się dzieje niech rośnie niech się spelnia. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 44. Drogi Universie.Wczoraj odszedł ode mnie ktoś bardzo ważny. Odszedł na Drugą Stronę mój ukochany Pies. Wybrał sobie czas bardzo sprytnie, bo pozostawił mnie już bez wymówek, żeby zrobić bardzo odważny krok w życiu. Taki krok co to zmienia wszystko. Troszkę się tego bałam. Nadal boję, ale wierzę, że mój Piesio wiedział może lepiej ode mnie? No i tak sobie wymyśliłam, że w tym nowym miejscu (ba, kraju), w nowej pracy - o dziwo i wbrew moim obawom odnajdę swoje miejsce, może wreszcie też siebie? A i bardzo ważne - właśnie tam rozpocznę nowy etap życia, w którym już nie będę samotna. Pojawi się w moim życiu ta wspaniała Osoba, z którą spędzę resztę życia. Ukochany, Przyjaciel, Partner. Tego Pana poproszę Universie. Ładne marzenie, prawda? Niech się więc spełnia, za co z góry dziękuję <3 :)

  OdpowiedzUsuń
 45. Drogi kosmosie proszę z całego serca o szczerą, odwzajemnioną, piękną miłość, miłość która to da mi i drugiej osobie szczęście i spełnienie, to jest moje największe marzenie i wiem o tym, że spełni się niebawem, dość niepowodzeń proszę wysłać trafnego Amora. Wiem że się uda. Dziękuję :-)

  OdpowiedzUsuń
 46. Chcę być odważna chce z odwaga wychodzić do ludzi, odwaznie podejmowac decyzje. czuć się dobrze w swoim ciele. Zdobyta wiedzę przyswajać i potrafić ją wykorzystać w odpowiednim momencie. Chcę żyć pełnią życia i czerpać z niego radość i przyjemność. Chcę mieć samochód który będzie dla mnie idealny. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 47. Drogi Wszechświecie! proszę o wielką odwzajemnioną miłość. da mi to wiele szczęścia, że będę mogła kogoś kochać czystą milością i ktoś mnie pokocha taką samą miłością. chcę dzielić swoją radość z fajnym, dobrym mężczyzną. wiem, że go spotkam do końca 2019 roku. pozwól mi go Wszechświecie spotkać, zauważyć i dać mu szansę! będę bardzo szczęśliwa! dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 48. Drogi Wszechświecie.Marze o bezgranicznej,odwzajemnionej miłości.Wiem ze to marzenie się spelni.Dzekuje z całego serca☺️

  OdpowiedzUsuń
 49. 1.Drogi Wszechświecie moim marzeniem jest spędzić sylwestra 2018-2019 na balu z MF co da mi cudowne przeżycie, dużo radości i miłości. Dziękuję Wszechświecie, że spełniłeś moje marzenie. Czasu masz do 31.12.2018r.
  Dziękuję, dziękuję, dziękuję kocham Cię

  OdpowiedzUsuń
 50. Drogi Wszechświecie proszę Cię bardzo abyś połączył mnie z miłością mojego życia w szczęśliwym związku. Ty Wiesz jak bardzo pragnę tego i tylko Ty możesz pomóc usunąć przeszkody i połączyć nas w szczęśliwym związku. Wiesz jak bardzo go kocham,Wiesz,że on jest jedynym powodem dla którego chcę mi się wstać z łóżka.Dziekuje Ci za to,że ciągle jest blisko mnie, dziękuję za to jak patrzy na mnie i dziękuję za ten dzień z wielu kiedy będziemy już razem we dwoje.Z góry dziękuję drogi Wszechświecie i wierzę, że moje marzenie szybko się spełni. Pozdrawiam gorąco!!!

  OdpowiedzUsuń
 51. Kochany Wszechswiecie. Marze o domku nad jeziorem z zielonym ogrodkiem. Widze tam moja psinke, jak wesolo sie bawi, widze siebie z rodzina i z przyjaciolmi, jak milo sobie rozmawiamy i podziwiamy piekno natury, czujemy cudny zapach od lasu, ktory jest niedaleko. Marze tez o niezaleznosci finansowej, ktora pomoglaby pomoc moim dzieciom splacic kredyty i powrocic zza granicgranicy. Przy mnie widze bliskiego mi czlowieka z ktorym w pelnym zaufaniu i milosci jestesmy razem. Dziekuje Ci za wszystko do tej pory, Ty wiesz za co. Wiem, ze tak bedzie. Dziekuje :)

  OdpowiedzUsuń
 52. Kochany Wszechswiecie. Marze o domku nad jeziorem z zielonym ogrodkiem. Widze tam moja psinke, jak wesolo sie bawi, widze siebie z rodzina i z przyjaciolmi, jak milo sobie rozmawiamy i podziwiamy piekno natury, czujemy cudny zapach od lasu, ktory jest niedaleko. Marze tez o niezaleznosci finansowej, ktora pomoglaby pomoc moim dzieciom splacic kredyty i powrocic zza granicgranicy. Przy mnie widze bliskiego mi czlowieka z ktorym w pelnym zaufaniu i milosci jestesmy razem. Dziekuje Ci za wszystko do tej pory, Ty wiesz za co. Wiem, ze tak bedzie. Dziekuje :)

  OdpowiedzUsuń
 53. Drogi Wszechświecie, dziękuję, że w końcu trafiłam na miłość, na którą byłam gotowa :) I która była gotowa na mnie. Że jest pozbawiona strachu, niepewności, smutku, obaw, zazdrości. Która dodaje mi skrzydeł, przy której mogę być sobą. Proszę jedynie o to, żeby trwała, żebyśmy oboje byli nadal tak szczęśliwi. Żeby te kilka miesięcy rozłąki, które niebawem nadejdą, nie miały większego wpływu na naszą relację, żebym nie musiała się martwić o przyszłość, mogła spać spokojnie. Chciałabym móc nadal go poznawać, jego zalety, wady, przeżywać z nim wiele momentów, nie tylko tych dobrych, żebyśmy wspólnie zwiedzali świat, byli wyrozumiali dla siebie, lojalni, wybaczali drobne błędy czy niedopowiedzenia. Żeby nasze uczucie kwitło tak jak teraz i żebyśmy nigdy nie bali się szczerze rozmawiać. Żebym zawsze czuła, że dobrze wybrałam i że to naprawdę TEN. Żeby on także miał tę pewność. Wierzę, że wiem co robisz i że to, że się spotkaliśmy nie było przypadkiem. DZIĘKUJĘ! <3

  OdpowiedzUsuń
 54. Hej świecie. Mam do losu głęboką wdzięczność za to co mam. W moim marzeniu z kochajacym mężczyzną kończę budowac dom i mieszkamy tam razem w szczęściu.

  OdpowiedzUsuń
 55. Drogi Wszechświecie,dziękuję za wszystko co już od Ciebie otrzymałam i dziękuje za to co jeszcze od Ciebie dostanę.Proszę pomóż mi zmienić moją postawę, bym nie bała się żyć i bym jaśniej patrzyła w przyszłość.Dziękuje za dotychczasową pracę i proszę o pomoc w znalezieniu nowej , takiej w której będę mogła się realizować i do której będe chodzić z przyjemnością.Dziekuję za wszystkich dobrych ludzi którymi mnie otaczasz.Proszę bym umiała tworzyć głębokie i trwałe relacje z nimi.Wiem że chcesz dla mnie dobrze,Dziękuję za to.

  OdpowiedzUsuń
 56. Kochany wszechświecie! Całym sercem proszę Cię o odniesienie sukcesu zawodowego, mogąc robić to co kocham. Pragnę tego bardziej niż czegokolwiek i bardzo proszę, byś zaprowadził mnie na drogę, która wiedzie do spełnienia tego marzenia jak najprędzej... Do tego daj mi też spotkać kogoś, z kim stworzę szczęśliwy, udany związek.

  OdpowiedzUsuń
 57. Kochany wszechświecie, pragnę, chcę, marzę więc daj mi śliczne mieszkanie, najlepiej z 3 pokojami, żebym z moją kochaną rodzinką się zmieściła, z dużym balkonem i miłymi sąsiadami,moje na własność, jak najszybciej proszę bo dzieci już duże, dziękuję bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 58. Wszechświecie Kochany,
  Dziękuję Ci za wszystko co mam, za rodziców, zdrowie, dach nad głową, za wszystko co przeżyłam i doświadczyłam. Za to gdzie w życiu już byłam i co widziałam. I spełnij proszę życzenia po wyżej bo sprawisz tym wiele radości tym, którzy o to proszą. A ja bym chciała zaznać choć raz w życiu miłości - takiej odwzajemnionej, szczerej, takiej co to góry przenosi i w ten deseń. Tak żeby komuś zależało, żeby zadzwonił, bo się martwi, żeby w góry poszedł ... tak choć raz :)

  OdpowiedzUsuń
 59. Droga Energio Kosmiczna, proszę o spełnienie marzenia: chcę być w szczęśliwym związku z mężczyzną opiekuńczym, szczerym, wygadanym, z dystansem do rzeczywistości, który będzie moim najlepszym przyjacielem. Z takim który będzie mnie też niesamowicie kręcił fizycznie. Niech mnie wspiera w rozwijaniu mojego talentu, napędza do pracy. Mój wybranek będzie miał wrodzony dobry gust artystyczny i wyczucie do kolorów. Moje marzenie spełni się do końca kwietnia:) Z góry dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 60. Jedyny, wyjątkowy wszechświecie! Dziękuję za to, że dane było mi się dowiedzieć o tej mądrości którą tu usilnie i po ludzku próbuje przedstawić Redaktor Bezczelna oraz wielu jej podobnych. Dziękuję, że nie umarłam w niewiedzy i dane jest i będzie mi korzystanie z tego daru jakim jest realizowanie celów za Twoim wsparciem i w Twojej opiece. Wiele mi brakuje, wiele bym chciała zmienić w sobie i swoim życiu, jestem przekonana, że doskonale o tym wiesz wszechświecie no ale nigdy nie mówiłeś, że powinnam to wykrzyczeć na głos, że powinnam to zapisywać na kartach papieru (klawiatury). Dobrze, że masz tą Redaktor Bezczelną, która nie trzyma tej mądrości w sobie lecz puszcza w świat. Dzięki temu i my otrzymaliśmy do Ciebie dostęp, wszyscy tu wpisani i którzy się wpiszą. A więc zwracam się do Ciebie o spokój finansowy. Jest to dla mnie na ten moment najważniejsze i czuję, że poświęcam temu zbyt wiele czasu a sukcesu nadal brak. Potrzebuję pieniędzy na spłatę rat, na kredyt, na spłatę debetów i wielu innych. Na wyjazdy z rodziną abyśmy mogli podziwiać wszechświecie uroki tej ziemi. Potrzebuję stabilności finansowej i cudownej pracy w której będę się spełniała, będę doceniana oraz odpowiednio wysoko opłacana. Proszę wszechświecie o mądrość życiową która będzie mnie kierowała zawsze tam gdzie będę potrzebna i będę mogła pomóc. I proszę aby mój mąż dogadywał się z synem, aby spędzali razem cudowny czas no i aby mój mąż był łagodniejszy niż dotychczas. To na tą chwilę tyle. Dziękuję za wszystko co mam do tej pory, dziękuję za moje dzieci najukochańsze, za męża, za psa, za zdrowie, za mamę i tatę, za teściową i przyjaciół. Dziękuję za dzisiejszy słoneczny pierwszo kwietniowy dzień w którym mogłam to napisać.

  OdpowiedzUsuń
 61. Światku wielki i wspaniały, tak bez owijania w bawełnę - daj mi kawałek placu (nawet wyślę Ci adres i zdjęcia, o który konkretnie chodzi, jest na nim taki mały budynek) żebym mogła razem z przyjaciółką włożyć w to miejsce dużo serca i jeszcze więcej pracy i żebyśmy stworzyły wspaniałą kwiaciarnię, żeby było dookoła mnóstwo kwiatów, żeby każdy klient przychodził i wychodził stamtąd uśmiechnięty, żeby, żeby. Dużo w głowie mam tych żeby :) Tak po prostu daj nam kawałek placu, a my we dwie stworzymy coś wspaniałego, odmienimy swoje zawodowe życie i zrzucimy z szyi ciężkie smycze :) Nie chciałabym Cię poganiać, ale zależy mi na tym żeby to się stało jak najszybciej, a wiem że dasz radę ;)

  OdpowiedzUsuń
 62. Wielki Wszechswiecie podaruj mi zdrowie i dobre samopoczucie, wiele pozytywnej energii abym mogla dzielic ja z innymi ludzmi. Niechaj moje bole glowy i oczu znikna na zawsze a ja bede widziec wszystko wyraznie!Dziekuje Aga:-)

  OdpowiedzUsuń
 63. Wspaniały cudowny Wszechświecie :)
  Wiem, że spełniasz wszystkie nasze marzenia te przemyślane i te trochę mniej przemyślane.
  Bardzo się wzruszyłam czytając marzenia powyżej i z całego serca pragnę aby wszystkim tu piszącym się one spełniły w wielkiej obfitości i aby każdy dostał to, czego najbardziej pragnie!!
  Ja również mam swoje marzenia, choć i mi nie przyszło na myśl, by wyartykułować je głośno na publicznym forum, dlatego jestem wdzięczna autorce bloga za ten ciekawy pomysł :)
  Proszę Ciebie Wspaniały Wszechświecie o szybkie zrealizowanie mojego marzenia w którym jest obfitość finansowa pozwalająca mi na zakup małego domku z ogrodem gdzie wiodę życie w spokoju i wewnętrznej harmonii.
  Z całego serca dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 64. Poproszę o kogoś, komu będzie miło ze mną, a mnie miło z nim. Będziemy dojrzałe i szczęśliwie iść w te samą stronę. Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 65. Poproszę o kogoś, komu będzie ze mną miło, a mnie miło z nim. I będzie tak szczerze i prawdziwie. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 66. Kochany Wszechświecie, dziękuję Ci za wszystko, co mam w swoim życiu: za całą obfitość, zdrowie, relacje i szczęście. Pragnę mieć na koncie 3 miliony złotych lub więcej do czerwca 2020 r. Przy pomocy tych pieniędzy zmaterializowałabym bardzo wiele swoich marzeń, m.in. zakup nieruchomości i wyposażenie studia nagraniowego. Ten krok pomoże mi iść w rozwoju, osiągać kolejne cele i rozkwitać w swoim potencjale. Dziękuję i kocham :) ❤️

  OdpowiedzUsuń
 67. Ahoj Wszechswiecie. Jestem zdrowa, pelna energii, czyje sie swietnie w swoim ciele. dziekuje za to!

  OdpowiedzUsuń
 68. Czesc Wszechswiecie!dziekuje ci za dobre zdrowie, wspaniale samopoczucie,ogrom energii!Aga

  OdpowiedzUsuń
 69. Twórczy Wszechświecie!!! Moim pragnieniem jest trafic 6 w lotto i osiagnac wolnosc finansowa ktora pozwoli mi na spokojne zycie bez pospiechu i mozliwosc zwiedzania i podrozowania po wspanialych rejonach tego swiata. DZIEKUJE CI z gory za spelnienie mojego pragnienia. Wiem ze nieskonczona Moc Wszechswiata urzeczywistnia juz moje pragnienie. :)

  OdpowiedzUsuń
 70. Wszechświecie to czego chcę naprawdę to ukochany mężczyzna taki wiesz Rummcajs duży brodaty z brzuchem :-) wiem że mnie nie zawiedziesz , jakbys dał radę w ciàgu 1 roku, będę bardzo wdzięczna , wierzę że możesz mi w tym pomóc

  OdpowiedzUsuń
 71. Wszechswiecie ja najbardziej pragnè ukochanego mężczyzny takiego wiesz dużego brodatego Rummcajsa z brzuchem :-) gdybys zdązyl w ciągu 1 roku będę ogromnie wdzięczna, wierzę że mozesz mi pomóc

  OdpowiedzUsuń
 72. Wszechswiecie chcialabym takiego Rummcajsa wiesz, duzego brodatego brzuchatego mozliwie w moim wieku, zebym mu bardzo pasowała a on mnie , jakbyś tak mógł do końca tego roku, ale w przyszlym w sumie też może byc, wierzę że naprawdę możesz mi Go dać więc z góry dziękuję, Twoja Kaśka

  OdpowiedzUsuń
 73. Drogi Wszechświecie- moim marzeniem jest nowe Audi A8 w kolorze pomarańczowym - zawsze moim marzeniem było posiadanie nowego samochodu prosto z salonu ❤️���� a dodatkowo poproszę o 10 000 zł każdego miesiąca na moim koncie. Dziękuję za spełnienie moich marzeń, wiem że już działasz, dziękuję ❤️

  OdpowiedzUsuń
 74. Drogi Wszechświecie, zamawiam 390 000 000 zł, proszę o realizację bez zbędnej zwłoki ❤️❤️❤️, dziękuję bardzo za realizację ❤️

  OdpowiedzUsuń
 75. Wszechswiecie proszę o takiego wymarzonego fajnego duzego Rummcajsa mniej więcej w moim wieku :-) zakochanego we mnie i powodujacego drzenie serca, dziękuję serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 76. Moja intencja Poproszę 6 w totka i blondyna na złotej tacy

  OdpowiedzUsuń
 77. Kochany Wrzechswiecie, dziękuję przede wszystkim, za zycie i za doświadczenia, które uczą mnie nieustannie. Proszę by moje marzenie, którym jest spotkanie tej osoby, z którą piszę i która jest tak daleko bo w Azji, stało się możliwe i się spełniło. Chce go zobaczyć, chce poczuć jego dotyk. Wiem, ze jeśli on nie chce to nie moge ingerować w jego wole lecz jesli jest mi pisany, proszę niech nasze spotkanie stanie sie rzeczywistością. Niech przyleci i wyzna uczucia w pierwszej połowie 2020 roku. Dziękuję Ci Wszechświecie za to że spełniasz moje marzenie. Kocham Cię, niech wszyscy na Ziemi będą zdrowi i szczęśliwi.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.