Skąd wziąć dodatki na bloga? Spis najlepszych miejsc

czerwca 17, 2016
Każdy blog musi być czymś urozmaicony. Właściciele blogów dodają na swoje strony gadżety, obrazki, tła i inne bajery, które mają urozmaicić wygląd bloga. W poniższym wpisie zebrałam spis stron, z których można pobrać dodatki na bloga. Jeżeli potrzebujesz strony z dodatkami na bloga, to śmiało wbijaj.

Strony z dodatkami na bloga


1. DodatkiNaBloga.pl - znajdziesz tam m.in. kalendarze, gry online, zegary, bannery, kody na informację o plikach cookies, a także kursory i formularz kontaktowy.

2. Dodatki.net - portal, z którego pobierzesz liczniki, avatary, bramki GG, sondy, wizytówki, księgi gości, emotikony, czy skracacz linków.

3. Dodatki.Blogowicz.info - ze strony pobierzesz szablony blogów, shoutboxy, okienka popup, wyszukiwarkę, czy kursy walut.

4. eDodatki.pl - na portalu znajdują się m.in. kalkulatory BMI i VAT, sondy, PageRank, narzędzie do sprawdzania adresów IP, dodatki z pogodą, statystyki strony i wyznaczanie trasy.

5. Deszczowce.pl - ze strony pobierzesz kalendarze, losowe ciekawostki, żart dnia, losowe quizy, kartkę z kalendarza, czy licznik.

Jeżeli prowadzisz bloga opartego na platformie blogger, gadżety na bloga znajdziesz bezpośrednio w panelu nawigacyjnym swojego bloga, w zakładce układ. Wystarczy tylko, że kliniesz  <więcej gadżetów> i otrzymasz dostęp do umieszczenia na swojej stronie Wikipedii, horoskopu, translatora, ikon społecznościowych i wielu innych. Dodatki do bloga dostępne na bloggerze, zazwyczaj w pełni wystarczają, żeby wzbogacić stronę.

Jeśli natomiast prowadzisz bloga na platformie Wordpress, możesz skorzystać z poniższej strony:
Wordpress.org. - znajdziesz na niej wtyczki niezbędne do prowadzenia bloga, ułatwiające zarządzanie nim, zwiększające bezpieczeństwo i poprawiające wygląd strony.

Tła na bloga


Darmowe tła na bloga pobierz z tych stron:   
  

 

Obrazki na bloga


Darmowe obrazki na bloga znajdziesz m.in. na tych stronach:

1. Pixaby.com - zanim umieścisz u siebie obrazek, sprawdź jego licencję.

2. PublicDomainPictures.net - obrazki dodane do domeny publicznej, które możesz dowolnie wykorzystywać na swojej stronie. Tła, grafiki, zdjęcia. 


Gadżety na bloga na większości stron dostępne są za darmo, ale w niektórych zaimplementowana jest reklama. Jeżeli więc pobierasz darmowe dodatki, musisz liczyć się z tym, że czytelnicy Twojego bloga będą widzieć taką reklamę.

Pobierajcie, korzystajcie i z Bogiem.

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.