Współpraca

listopada 16, 2017
RedaktorBezczelna.pl to blog lifestylowy o szeroko pojętym rozwoju osobistym, zdrowiu, minimalizmie, relacjach międzyludzkich i motywacji.

Aktualne statystyki – październik 2017

 Zasady współpracy


1. Wszystkie teksty promocyjne są tworzone przez autorkę (nie przyjmuję do publikacji informacji prasowych i gotowych tekstów).

2. Podejmuje współpracę wyłącznie w zakresie produktów oraz usług, które są godne polecenia i które mogłyby zainteresować czytelników mojego bloga.

3. Podczas przedstawiania oferty informuję zarówno o zaletach, jak i wadach danego produktu a ocena, którą przedstawiam jest wyłącznie moją subiektywną opinią.

4. Nie współpracuję barterowo.

Możliwe formy współpracy


- Posty sponsorowane
- Konkursy
- Banery reklamowe
- Recenzje produktów

Koszt reklamy na blogu

Każda kampania reklamowa wyceniana jest indywidualnie, w zależności od jej charakteru, czasu trwania lub ilości wpisów.

W sprawie współpracy proszę pisać na adres blog.mindvictory(małpka)gmail.com
 

2 komentarze:

  1. witam myślę, że mogłbym czasem w przypływie coś naskrobać do Pani strony. Choć moje pisarstwo szału nie robi. Ale ... W wolnej chwili proszę o RE. pozdrawiam Radośnie,chętnie czytuję Pani Artykuły, wiele mądrości w nich

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo chętnie. :) Nie chodzi o szał pisarski, bo nie każdy musi go mieć, ale jeżeli chcesz się czymś podzielić i będzie to spójne z tym, co chcę tutaj przekazać, to jak najbardziej zapraszam do kontakt i dziękuję za miłe słowa.

      Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.