Kontakt

lipca 21, 2017
KONTAKT:

Możesz się ze mną skontaktować poprzez adres mail: blog.mindvictory(at)gmail.com lub poprzez Facebooka. Preferowany kontakt na fejsie - jest po prostu szybciej.ZASADY KOMENTOWANIA:
 1. Komentować może każdy, nawet niezarejestrowany użytkownik.
 2. W polu komentarzy obowiązkowe jest podanie imienia bądź loginu oraz adresu mail, opcjonalnie możesz podać też adres swojej strony (adres mail  nie jest wyświetlany).
 3. Komentarze w blogu są moderowane. Bezwzględnie usuwane będą komentarze:
 • obraźliwe
 • niezwiązane z tematem
 • spamerskie
 • naruszające dobre imię osób trzecich
POLITYKA PRYWATNOŚCI:
 1. Zasady polityki prywatności obowiązują wszystkich odwiedzających bloga.
 2. Podczas zapisywania na Newsletter bloga będziesz proszony o podanie swojego adresu e-mail i imienia. Dane te są mi potrzebne, abym mogła wysyłać do Ciebie wiadomości. Podane przez Ciebie dane będą służyły tylko i wyłącznie do komunikacji między nami. Nie udostępnię ich osobom trzecim.
 3. Jeśli zapisałeś się na mój Newsletter, wyraziłeś zgodę na otrzymywanie ode mnie wiadomości na adres e-mail podany przy rejestracji. W każdej chwili możesz wypisać się z mojego Newslettera, wystarczy tylko, że klikniesz w odpowiedni link, na końcu wysłanej przeze mnie wiadomości.
 4. Blog może wykorzystywać ciasteczka (cookies), które służą identyfikacji podczas przeglądania jego zawartości. Nie zawierają one żadnych danych osobowych, nie są szkodliwe dla komputera ani dla przechowywanych na nim danych.
 5. Wszystkie Twoje dane zbierane za pomocą tego bloga są chronione i nie będą w żaden sposób udostępniane. Jeśli nie akceptujesz polityki prywatności na tym blogu, nie zapisuj się na Newsletter i nie odwiedzaj bloga.
 6. Blog ma charakter informacyjny. Administrator nie bierze żadnej odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie informacji w nim zawartych.
 7. Blog zawiera łącza do innych serwisów internetowych (w tym strony o charakterze edukacyjnym, rozrywkowym bądź adresy sklepów internetowych), które nie podlegają jego polityce.
 8. Cytować bloga można pod warunkiem podania źródła i autora. Umieszczanie na własnych stronach www całych artykułów pochodzących z RedaktorBezczelna.pl jest możliwe wyłącznie z podaniem linka do konkretnego artykułu.
 9. Administrator dokłada wszelkich starań, aby treść i funkcjonalność bloga były jak najlepsze, w związku z czym prosi użytkowników o stosownie wyżej wymienionych zasad.
 10. Zastrzegam sobie prawo zmiany polityki prywatności.

2 komentarze:

 1. Na bloga trafiłam wczoraj i stwierdzam jednym słowem: k a p itaalnyyy jest! Otwiera oczy na wiele aspektów.

  OdpowiedzUsuń
 2. jesteś ciekawa -y nie wiem jak dobrze,czytam, myślę,analizuję...w dzisiejszy chaosie myśli dobry przerywnik ;)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.