O Redaktor Bezczelnej

sierpnia 08, 2017
Mam na imię Kinga i urodziłam się w latach 80. Stara ze mnie już dupa i nie za wszystkim nadążam, ale postanowiłam stworzyć miejsce, w którym każdy będzie mógł odetchnąć.

Mam dość specyficzny sposób widzenia świata. Dużo w nim duchowości, ale i też spraw przyziemnych. Interesuje się rozwojem osobistym, relacjami międzyludzkimi, prawem przyciągania i wszelkimi sposobami, które sprawiają, że życie staje się chociaż trochę lżejsze.

Na blogu RedaktorBezczelna.pl piszę o motywacji, związkach, zdrowiu, minimalizmie i szeroko pojętym lifestylu. Raz na poważnie, a innym razem z humorem. Jestem rozwojowym samoukiem, który czerpie wiedzę z książek, filmów i doświadczenia, tak swojego, jak i ludzi, których spotykam na co dzień. Lubię zmieniać zdanie. Bo mi wolno. Tylko krowa nie zmienia zdania.

Ideą mojego bloga jest pokazanie Ci, że codzienność może smakować inaczej i nie trzeba do tego idealności. Nie usłyszysz ode mnie pseudocoachowskiej papki, że możesz wszystko. Dowiesz się tylko jak wykorzystać najlepiej to, co masz i odpuścić staranie się dorównania kanonom innych ludzi.

Piszę o rozwoju, ale nie jestem coachem, terapeutą ani psychologiem i nie udzielam rad osobom, które potrzebują pomocy takich specjalistów.

Raz powiem, że nie wolno Ci zwątpić w siebie, a innym razem powiem: olej to. Raz każę Ci się nie poddawać, a innym razem poddać, a wiesz, dlaczego? Bo daję Ci wybór. Coś, czego nie dają inni, według których świat jest albo biały, albo czarny. Ja pokazuje Ci dwie wersje i mówię: wybierz sobie, bo nie ma jednak słusznej drogi. Słuszne jest zawsze to, w co wierzysz i czemu ufasz Ty, a nie ktoś inny. 

Zanim zaczniesz mnie czytać, pamiętaj, że opinie wyrażane na blogu to moje osobiste zdanie, więc mogą się różnić od Twoich opinii. Kiedy piszę, że coś "musisz" czy "powinieneś" albo że coś jest dobre albo złe, to masz prawo to olać, dlatego że wierzę, iż nie ma jednej słusznej drogi. Przestawiam rzeczywistość wedle mojego obecnego światopoglądu, ale to nie oznacza, że moje zdanie jest jedynym właściwym. Czerp dla siebie to, co Ci odpowiada. Wierzę, że działalność blogera jest trochę jak praca pisarza - to kreacja i nigdy nie wiesz, jak jest naprawdę. To po prostu fikcja literacka, więc jeżeli coś Ci się nie podoba, to nie wytaczaj dział. Cokolwiek przeczytasz - oceń to swoim sercem i systemem wartości, i zdecyduj, czy chcesz tak myśleć i postępować, czy wolisz inaczej. Każdy niech robi tak, jak mu pasuje.

Jeśli chcesz, to dołącz do mojego gangu na Facebooku.


1 komentarz:

 1. "Stara ze mnie już dupa..."

  No tak, trochę kokieterii nie zaszkodzi :)

  Poza tym, zdrowe poczucie humoru to jedna z największych zalet.
  Chciałbym mieć teraz lat czterdzieści. Jakże młody byłby ze mnie dup;)


  Elquest

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.