Zadziwiająca moc Twojej intencji

maja 11, 2017

Twoja intencja może być siłą sprawczą świata. Może mieć moc tworzenia rzeczywistości i przyciągania do Ciebie wszystkiego tego, czego chcesz i przed czym się bronisz. Już samo wyrażenie intencji sprawia, że we wszechświecie, a nawet w Twoim ciele uruchomione zostają procesy, których nie da się już zahamować.

Czym jest intencja?


Intencja jest trochę jak emocja. Niby każdy wie, o co chodzi, ale nikt dokładnie opisać nie potrafi. W każdym razie mianem intencji możemy określić jakieś nasze dążenie, cel oraz efekt, który chcemy osiągnąć lub którego chcemy doświadczyć. Twoją intencją może być wstanie wcześnie rano w dobrym humorze lub obalenie obecnego rządu. Intencja to po prostu czego sobie życzysz. Intencja to podjęcie jakiegoś działania w celu osiągnięcia konkretnego rezultatu.

Jak intencja kreuje rzeczywistość?


Kwantowe splątanie, zwane przez Einsteina upiornym oddziaływaniem na odległość pokazuje nam jasno, że wszystko we wszechświecie jest ze sobą połączone. Jak ten efekt motyla, który mówi nam, że trzepot jego skrzydeł jest w stanie gdzieś tam wywołać falę tsunami. Nie ma takiej akcji, po której gdzieś nie wystąpiłaby reakcja. Z uwagi na to, że wszystko jest energią i to energią ściśle ze sobą skorelowaną, każda nasza myśl i każda intencja gdzieś tam trafia. To nie jest tak, że ona pozostaje bez odpowiedzi. Absolutnie nie i nie wierz nikomu, kto zacznie przy Tobie mówić o "rzucaniu słów na wiatr". Nigdy nie rzucamy słów na wiatr. Każde słowo, każda myśl i każde uczucie zostaje skrzętnie zapisane i przetransformowane na konkretny efekt. Po każdej akcji musi nastąpić reakcja i nie ma bata.

Badania pokazują, że Twoja intencja może wpłynąć na działanie urządzeń elektrycznych i na zachowanie innych ludzi. Już sama moc Twojej intencji sprawia, że specjalny program komputerowy będzie generował konkretne, dostosowane do Twoich preferencji obrazy. To Ty, jako obserwator świata, tworzysz go. Świat nie istnieje, kiedy na niego nią patrzysz.


Twoja intencja wpływ na każdy obiekt, czy to żywy, czy nieożywiony. Słynne eksperymenty Masaru Emoto z wodą pokazują, że można tę wodę całkowicie zmienić wyłącznie przez to, że kierujemy do niej konkretne emocje lub słowa. Ty też jesteś z wody i większość tego, co Cię otacza, jest z wody. Skoro więc woda w naczyniu jest w stanie odczytać Twoją intencję i zmienić się, to tak samo możesz zmienić samego siebie i wszystko, co jest wokół.

Woda w Tobie - nakarm ją intencją


Intencje, myśli i uczucia wpływają na Twoje DNA. Zmieniają wodę, którą w większości jesteś. A skoro programowania wody jest takie proste, to dlaczego by się nie zaprogramować tak, jak chcesz? Mów sobie miłe słowa. Traktuj się z czułością. Utrzymuj w myślach intencję powodzenia, radości, szczęścia i miłości. Intencje wszystkiego tego, czego chcesz. Chociaż na jakiś czas daj sobie na wstrzymanie ze złością, zazdrością i nienawiścią, i obserwuj siebie. Swoje ciało. Swoje uczucia. Swój dzień i świat, który Cię otacza.


Nie ma takiej możliwości, by szczerze wyrażać pozytywne intencje i nie otrzymywać ich manifestacji. Nie ma chuja we wsi na to po prostu! Intencje wpływają na funkcjonowanie całego Twojego organizmu, na kontakty z innymi ludźmi, na doznania i doświadczenia. Dosłownie na wszystko.

Mało tego, dr William Braud z Mind Science Foundation w San Antonio w Teksasie oraz Institute of Transpersonal Psychology udowodnił, że samymi tylko intencjami jesteśmy w stanie wpłynąć na system nerwowy drugiego człowieka. Czyli to działa nie tylko w odniesieniu do naszych ciał, ale też do ciał innych osób, a tym samym do całej cywilizacji. Nie jesteś niczym innym niż Twój sąsiad, Twoja koleżanka z pracy czy jakiś mieszkaniec odległego kontynentu. Jesteś tym samym. Podlegasz tym samym prawom, a Twoje działania i myśli działają tak na Ciebie, jak i na cały świat.

Myśl miłością. Życz ludziom szczęścia. Ciesz się sukcesami innych. Bądź dobry dla siebie i dla każdego, kogo spotkasz, bo ten człowiek zawsze będzie Twoim odbiciem. Będzie Tobą w innym ciele. Organizmem tak niewiarygodnie splątanym z Twoim, że być może nawet nie sposób Ci to pojąć. Nie jesteś istotą autonomiczną. Jesteś częścią wielkiego ekosystemu myśli, doznań, intencji i emocji.


Po prostu pomyśl lub poczuj to, co chcesz doświadczyć. Wyobraź sobie cel. Poproś przestrzeń czy Boga o konkretną rzecz lub doświadczenie. Daj wyraz temu, czego chcesz. Twoja intencja tworzy świat. Twórz świadomie. Twórz tak, żeby budować piękny świat.

2 komentarze:

  1. A jak uchronić siebie przed złymi intencjami wysyłanymi w naszym kierunku przez nieżyczliwych?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wystarczy codziennie kilka razy przesłać konkretnej osobie lub każdej żyjącej istocie ogrom własnej miłości, a miłością jesteśmy w stanie pokonać wszystko.

      Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.