Afirmacje miłości - gotowe afirmacje i wskazówki

maja 07, 2017

Afirmacje miłości to krótkie zwroty, które mają za zadanie ustawić Twój umysł tak, żeby zauważał miłość, odczuwał ją, a tym samym mógł jej doświadczać. Dzięki afirmacjom miłości możesz zmienić swoje negatywne przekonania i ukierunkować się tak, żeby przyciągać do siebie to, co najlepsze, czyli właśnie miłość.

Afirmacje miłości - przykładyJestem miłością i przyciągam miłość.

Otwieram się na doświadczenie bezgranicznej miłości.

Dostrzegam miłość, gdziekolwiek się znajdę.

Zauważam miłość w każdym napotkanym człowieku.

Jestem kochany i doceniany.

Wiem, że jestem kochany i potrafię kochać innych.

Miłość jest moim naturalnym stanem.

Wszystko, czego doświadczam, jest czystą miłością.

Gdziekolwiek się znajdę, doświadczam miłości i zrozumienia.

Pozwalam sobie na doświadczenie cudu miłości i okazywanie jej każdemu człowiekowi, jakiego spotkam na swojej drodze.

Każdy człowiek zwraca się do mnie z miłością.

Jestem czystą miłością, światłem, prawdą i spokojem.

Jak stosować afirmacje miłości?


Stosowanie afirmacji miłości jest banalnie proste. Po prostu wybierasz taką afirmację lub takie afirmacje, jakie najbardziej Ci odpowiadają i powtarzasz je. Możesz powtarzać w myślach albo na głos. Możesz je też zapisywać, nagrywać i odsłuchiwać. Wybierz taką metodę, jaka najbardziej Ci odpowiada. To ma być zabawa. Masz robić to dla przyjemności, a nie z przymusu.

Nie jest ważne, czy wierzysz w afirmacje miłości, czy też nie. Twoja podświadomość i tak wie co z nimi zrobić. Jeżeli stosujesz odpowiednio sformułowane afirmacje, to one dosłownie "wgryzają" się do Twojej podświadomości i tak sterują Twoimi działaniami i Twoim postrzeganiem, by osiągnąć oczekiwany rezultat.


Możesz tworzyć własne afirmacje miłości, ale pamiętaj, żeby były skonstruowane w sposób pozytywny. Nie stosuj słowa NIE, bo podświadomość go nie rozumiem. Tzn. nie buduj takiej afirmacji: nie chce doświadczać przykrości, chce odczuwać miłość.


Twoja podświadomość zinterpretowałaby to w ten sposób: chce doświadczać przykrości. A przecież nie chcesz, prawda? Formułuj afirmacje miłości tak, by wyrażały to, czego chcesz doświadczyć. Pobaw się tym, stwórz połączenie kilku krótkich afirmacji lub buduj własne.

Stosuj je tak często, jak możesz i obserwuj swoje samopoczucie i doświadczenia. Wręcz niemożliwe jest, by nie uległy zmianie na lepsze. Najlepszy efekt osiągniesz wtedy, kiedy użyjesz takich afirmacji, w które, chociaż po części jesteś w stanie uwierzyć. Jeżeli mimo wszystko wybrana afirmacja powoduje u Ciebie zgrzyt, to spróbuj ominąć ją takim sprytnym zabiegiem.

Np. zamiast "jestem kochany" - "pozwalam sobie być kochanym" lub "otwieram się na to, żeby być kochanym".

Dla osiągnięcia najlepszego efektu zaleca się stosować afirmacje przez minimum 21 dni, ale oczywiście możesz dłużej. Im dłużej, tym lepiej.

Miłości życzę.

1 komentarz:

  1. W afirmacjach jest naprawdę duża siła. Kiedyś sama jej doświadczyłam. Bardzo pozytywny i poprawiający nastrój post:)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.