Jak uwieść faceta cz. 2 – Twoje mocne strony

marca 14, 2017
Nie uroda a zdrowie decyduje o tym, czy mu się spodobasz. Nie inteligencja, a zdolność wychowania przyszłych dzieci. Jeżeli zastanawiasz się, jak uwieść faceta, to musisz poznać swoje mocne strony i sposób, w jaki on Cię ocenia.


Jak rozkochać w sobie faceta?


Kobiety poszukują w mężczyznach:

- Zasobów, czyli po prostu kasy, żeby mogły się czuć bezpiecznie i żeby miały pewność, że taki facet utrzyma rodzinę.
- Siły i atrakcyjności, żeby zyskać gwarancję, że facet spłodzi zdrowe, nieobciążone genetycznie potomstwo.

Mężczyźni poszukują w kobietach:

- Zdrowia - patrz wyżej, czyli żeby była pewność, że kobieta urodzi zdrowe dziecko.
- Inteligencji i czułości - bo nie możesz być głupia i nieczuła, gdyż to grozi tym, że porzucisz swoje potomstwo lub po prostu nie będziesz go umiała należycie wychować.
Gdy zastanawiasz się jak uwieść mężczyznę, musisz w pierwszej kolejności zdać sobie sprawę z tego, że kieruje nim biologia. Kieruje nim po prostu potrzeba podtrzymania gatunku. Nawet gdy facet nie chce się wiązać, a już tym bardziej nie chce mieć dzieci, to i tak będzie patrzył na kobiety pod takim kątem, że oceni ich przydatność do rodzenia i wychowania dzieci. Ludzie tak po prostu są skonstruowani.


Jak zdobyć faceta wykorzystując tę wiedzę?


Żeby lepiej unaocznić Ci powyższe, rozłóżmy na czynniki pierwsze te cechy, na które mężczyzna zwraca uwagę u kobiety.

1. Biust 

Duże biusty podobają się zazwyczaj bardziej, gdyż są oznaką, że kobieta będzie mogła wykarmić potomstwo. Są kobiece, dlatego że kojarzą się z macierzyństwem. Są niczym innym, jak ukazaniem, że jesteś "dorodną" sztuką, która nie zagłodzi swojego maleństwa.

2. Waga

Faceci wolą bardziej krągłe laski niż wieszaki, które wyglądają jak wypuszczone z obozu koncentracyjnego. Zbyt niska waga może sugerować chorobę. Ludzie chorzy i wycieńczeni są często chudzi i bladzi. Jeżeli ważysz poniżej normy, to dla faceta jest to sygnał, że coś może być z Tobą nie tak i nie uzna Cię za kobiecą.

3. Włosy

Badania pokazują, że mężczyznom znacznie bardziej podobają się długie włosy. To odróżnia nas od facetów w większości kultur. Często to właśnie po długości włosów można z daleka rozróżnić, jakiej dana osoba jest płci. W przypadku włosów nie chodzi jednak tylko o długość, ale też o zdrowie. Włosy muszą być zdrowe i lśniące, bo to jest oznaka dobrej kondycji. Wiesz, że dzięki analizie włosów można sprawdzić, jak wyglądały poszczególne etapy życia człowieka? Jak się odżywiał, jakie przeszedł choroby itd. Facet jednak nie potrzebuje takiej analizy, jemu wystarczy tylko jeden rzut oka i widzi, czy ma do czynienia ze zdrową samicą.

4. Długie nogi

Długie proste nogi sugerują, że nie masz chorób genetycznych i jesteś zdrowa. Nie masz problemów z poruszaniem się i nie będziesz stanowiła dla faceta ciężaru.

5. Szerokie biodra, krągłe pośladki i szczupła talia

Szerokość Twoich bioder, a tak naprawdę proporcja obwodu bioder do obwodu talii jest dla mężczyzny jasnym sygnałem, czy nadajesz się do rodzenia dzieci. Wiem, że trochę brutalnie to brzmi, ale tak jest. Płaski szczupły brzuch jest znowu oznaką zdrowia, natomiast szersze biodra sugerują, że nie będziesz miała problemu z porodem.

6. Zęby

Proste, białe zęby = zdrowie i dodatkowo też prawdopodobieństwo, że przekażesz taką cechę potomstwu.

Mogłabym tak wyliczać dalej, ale wszystko w przypadku wyglądu i tak sprowadzi się do jednego - do zdrowia.

Kobieto zrozum - jeżeli chcesz uwieść faceta, to nie chodzi o to, byś była piękna tak, jak lansują to czasopisma, tylko żeby było widać po Tobie zdrowie.

Nie musisz być umalowana, kiedy masz białe zęby, zdrowe i czyste włosy oraz umiejętnie podkreślasz swoje kształty.

Czego byś nie zrobiła, facet i tak w pierwszej kolejności oceni Cię pod kątem przydatności do rodzenia dzieci i nie zmienisz tego. Zrobi to, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Ale ok, fizyczność mamy za sobą, to teraz przejdźmy to cech charakteru i osobowości.


Jak rozkochać w sobie faceta wykorzystując to, czego on szuka?


Mężczyzna będzie szukał w kobiecie:

- Zrozumienia - żeby nie darła japy jak on się spóźni wracając z polowania.
- Czułości - żeby dała mu bliskość i opiekowała się należycie dziećmi.
- Inteligencji - oczywiście nie na poziomie Einsteina, ale na tyle, żeby nie dała dupy sąsiadowi w zamian za kwiatka i w dodatku potrafiła wychować potomstwo.
- Wierności - bo facet chce wiedzieć, że będzie wychowywał swoje dzieci i na swoje dzieci pracował, a nie na dzieci listonosza.
I to wszystko! To zestaw podstawowych cech, które musisz mieć, żeby starać się uwieść faceta. Niedużo, prawda? A co ciekawe z pewnością masz te cechy, tylko teraz sęk tkwi w tym, żeby umieć je odpowiednio pokazać. Dzięki temu facet na poziomie podświadomym zacznie Cię postrzegać jako przyszłą partnerkę nie tylko seksualną, ale i taką, z którą być może warto spędzić życie.

Drogie Panie - nie musicie być idealne. Musicie spełniać te podstawowe męskie wymagania, które co ciekawe nie sami mężczyźni wymyślili, a które wymyśliła za nich matka natura. Nie możemy winić mężczyzn za to, że oceniają nas po wyglądzie, bo ma to głębszy sens.

Oceniają Twoją powierzchowność, facet dąży do podtrzymania zdrowego gatunku. W ten sposób wybiera, z kim będzie się krzyżował i jakie będzie to miało konsekwencje genetyczne.

Zastanawiasz się, jak uwieść faceta - to zastanów się nad swoimi mocnymi stronami. Co z powyższej listy już masz, a nad czym trzeba popracować. Gwarantuję, że ta analiza i ewentualne zmiany Ci się po prostu opłacą. Oczywiste jest, że pewnych rzeczy zmienić nie możesz, ale popracuj chociaż na tym, nad czym się da, a Twoje szanse u niego znacznie wzrosną.

Tutaj masz część pierwszą serii - Jak uwieść faceta cz. 1

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.