Jakich facetów pragną kobiety? Ostateczna odpowiedź

września 23, 2016

Są dwa rodzaje idealnych facetów. Pierwsi są poza zasięgiem, a drudzy nie istnieją. A my i tak marzymy o księciu z bajki. Ideale, którym będzie się można pochwalić koleżanką i który zrobi wrażenie na naszej matce. No więc jakich facetów pragną kobiety? Jakich mężczyzn lubią dziewczyny, a jakich wdowy? Możesz się zdziwić.

Jakich mężczyzn kochamy i jak stać się mężczyzną, którego pragną kobiety?


1. Niegrzecznych dla wszystkich

Facet ma nikomu nie podlegać, nikomu nie służyć i nikomu nie wierzyć. Ma być walecznym wilkiem, który prze po swoje. Nie chcesz widzieć, jak łasi się do jakiejś laluni. Chcesz zobaczyć, jak olewa ją pogardliwym wzrokiem i idzie w swoją stronę. Nie chcesz, by facet ubóstwiał swoich kumpli. Wolisz, by odmawiał im wtedy, kiedy Ty chcesz spędzić z nim czas. Nie chcesz mamisynka, wolisz buntownika.

2. Grzeczny tylko dla nas

Chcesz, by dla Ciebie był całkowitym przeciwieństwem punktu pierwszego. Zgodnym, miłym, grzecznym i posłuchanym, kiedy istnieje ku temu powód. Ty nie chcesz widzieć w nim kłamcy i oszusta. Nie chcesz się bać, że Cię zdradzi albo wyśmieje Twoje pomysły. Ty chcesz bezpieczeństwa, ochrony i zrozumienia. Potrzebujesz oparcia. Szukamy mężczyzn, którzy odmówią całemu światu, ale nie omówią nam. Takich, którzy czasami rzucą na łóżko i nie zapytają o pozwolenie. Koniec i kropka.

3. Silnych psychicznie

Nie chcesz dupy wołowej, która nadskakuje szefowi. Nie chcesz, by Twój facet był jak flaki z olejem, które na wszystko pójdą i wszystko przyjmą. Nie chcesz, żeby Twój mężczyzna się załamywał i pił do lustra. Szukasz filara, który Cię wesprze, a jak będzie trzeba, to potrząśnie Tobą i ustawi do pionu.

4. Delikatnych emocjonalnie

Oczywiście chcesz czasami usłyszeć "kocham Cię". Nie potrzebujesz człowieka z żelaza. Ma lubić dzieci, chcieć ślubu i czasami chodzić z Tobą na komedie romantyczne. Czasami.

5.  Elastycznych

Musi umieć się zachować i na urodzinach cioci i na dzikiej imprezie. Chcesz, żeby dopasował się do okoliczności, stosownie ubrał, wysłowił i zaprezentował. Nie potrzebujesz faceta w garniturze przez 24 h dobę ani w glanach 7 dni w tygodniu. Chcesz kogoś, kto ma wiele obliczy.

6. Kreatywnych

Potrzebujesz faceta, który czasami coś wymyśli i zmotywuje Cię. Nie chcesz całego życie przepierdzieć w fotelu przed telewizorem. Raz potrzebujesz romantycznego wieczoru, a innym razem dzikiej jazdy na rollercoasterze  i on musi Ci towarzyszyć. Chcesz słyszeć od niego "Zróbmy to". Chcesz czuć emocje, chcesz czasami adrenaliny. Chcesz być zaskakiwana. Nie możesz znieść myśli, że każdy dzień z nim będzie taki sam.


Jakich chłopaków wolą dziewczyny?


Masz być wulkanem, który przyznaje się, że z nią jest. Ona nie chce, byś traktował ją w towarzystwie tylko jak koleżankę. Chce czuć coś, czego nie poczuła z nikim innym. Chce wierzyć, że będziesz z nią już zawsze, choćby to "zawsze" miało trwać już tylko 3 dni. Ona nie chce myśleć o jutrze. Dla niej liczy się teraz. Ty musisz być jej "teraz". Musisz być powietrzem, które rozpiera jej płuca i ogniem, który rozgrzewa jej dłonie.


Jakich facetów lubią starsze?


Masz być opoką. Całkowicie przewidywalnym człowiekiem, który nie ucieknie i nie wystraszy się życiowych problemów. Masz pomagać i jeść wszystko, co ona ugotuje. Masz szybko nauczyć się, gdzie jest miejsce brudnych skarpetek i co robi się z pustym kartonem po mleku. Masz trwać. Nawet w burze i nawet wtedy, gdy nie zostanie nad wami już ani jedna deseczka z niegdysiejszego dachu.


Kobiety pragną facetów, którzy utożsamiają wszystko to, co dla kobiet ważne. Poznaj to, co kocha kobieta, a dowiesz się, czy zdołasz zagościć w jej życiu. Spójrz kobiecie w oczy, a one powiedzą Ci, czy jest choćby cień szansy...

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.