APEL DO POLSKIEJ REPREZENTACJI W PIŁCE NOŻNEJ PRZED MECZEM POLSKA - NIEMCY

czerwca 16, 2016
 Drodzy panowie,

Wiemy, że jesteście zestresowani. Wiemy, że widok Loewa może dziś budzić negatywne skojarzenia. Wiemy, że boicie się reakcji całej Polski. Rozumiemy, że ciąży na was wielka odpowiedzialność, ale dacie radę. Jesteście silni, bo polska krew nie zna, czym jest poddanie się.

Za te wszystkie lata, kiedy Polska była marginalizowana. Za te niepowodzenia, upadki i wojny. Walczcie o to, żeby raz pokazać, że my naprawdę jesteśmy wielcy. Pokażcie, że nasz piękny kraj ma siłę, że ma wolę walki i nikt nie jest nas w stanie zatrzymać. Niech cały świat zwróci dzisiaj na was swoje oczy i powie „Są wielcy”.

Nie bójcie się przeciwnika, nie obawiajcie się jego mocy. Macie wolę walki, macie marzenia i dążcie do tego, żeby pokazać, na co was stać a stać was na wiele. Trzeba to tylko pokazać. Raz dzisiaj macie okazję wyjść z cienia. Pokazać, że możemy być dumni z tego, że jesteśmy polakami. Wierzymy w nas. Jesteśmy z wami całym sercem. Podnieście dumnie głowy i walczcie. Zapomnijcie o strachu, o tym, co było i o tym, co będzie. Żyjcie tą chwilą i pokażcie jak jesteście fantastyczni. Dla nas i tak jesteście mistrzami, bez względu na to, jaki będzie wynik.

Miliony zaciśniętych kciuków będzie z wami przez te półtorej godziny. Z rozpalonymi do czerwoności twarzami, ciężkim oddechem i szybkim biciem serc. Będziemy czuć to samo, co wy na boisku. Będziemy wierzyć mocno, że może uda wam się dosięgnąć tego zwycięstwa, którego tak bardzo wszyscy chcemy. Wyrzućcie z głowy myśli, że może się nie udać. Przestańcie martwic się tym, co będzie. Odpocznijcie, weźcie głęboki wdech i wyjdźcie pokazać wszystkim, że jesteście najlepszymi z najlepszych.

Polaka nie da się pokonać psychicznie. Jesteśmy tak silni, tak wielcy, tak wspaniali. Jesteśmy mistrzami przeżycia, mistrzami walki. Jesteśmy wojownikami, którzy nigdy się nie poddają. Wy też się nie poddawajcie. Idźcie na Niemców z całą mocą. Bawcie się dobrze i pozwólcie, żeby świat się wami zachwycił. Ten wieczór będzie wasz. Stoczcie tę walkę tak, jak mistrzowie świata. Niech okrzyki zwycięstwa poniosą się dzisiaj po całej Europie. Macie tę siłę. Możecie, choćby cały świat mówił, że to niemożliwe.

Możliwe jest wszystko. Również to, że dziś wygracie. Jest w was ta siła, która tylko czeka, żeby wyjść i pokazać, jak jest wspaniała. Trzeba tylko uwierzyć. Zróbcie to. Uwierzcie, że zasługujecie na zwycięstwo. Wierzymy w was. Jesteśmy z wami.

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.