Jak uwieść faceta? Cz. 1 - Autoprezentacja

kwietnia 02, 2016
Cześć kochanie!

Jeżeli wzdychasz do jakiegoś przystojniaka i zastanawiasz się jak go uwieść, to bardzo dobrze trafiałaś. Rozpracujemy proces uwodzenia mężczyzn krok po kroku, w kilku punktach tak, żebyś zawsze mogła osiągnąć spodziewany efekt. Tak naprawdę wiele kobiet zastanawia się, jak uwodzić mężczyzn, ale duża ich część popełnia w tym kardynalne błędy. Cały proces uwodzenia wymaga przede wszystkim przygotowania.


Jak uwieść faceta?

Jak uwieść faceta? Przede wszystkim autoprezentacja


Prawda jest taka, że niemal każdy facet jest wzrokowcem. Oznacza to, że on w pierwszym momencie ocenia Twój wygląd. Nie łudź się, że widząc Cię pierwszy raz zastanawia się nad tym, jak gotujesz, czy co studiowałaś. On podświadomie ocenia Twoją urodę i przydatność seksualną. Jasne jest, że można się zakochać w kimś, kto nie jest zbytnio urodziwy. Jednakże kobieta, która zastanawia się nad tym, jak uwieść mężczyznę, musi wiedzieć, że na samym początku wszystko zależy od tego, jak ona wygląda.

Pewne cechy Twojego wyglądu działają na mężczyznę pobudzająco i zachęcająco, inne go natomiast od Ciebie wręcz odrzucają. Rozumiem, że możesz mieć swój własny styl i oczywiście nie każe Ci go zmieniać. Jednakże ten tekst dotyczy uwodzenia i jeżeli chcesz kogoś uwieść, to jednak poniższe zasady będą obowiązywały.

Sztuka uwodzenia, czyli co podoba się mężczyznom?


 • Zadbane włosy - nie ważne jaki jest kolor Twoich włosów, ważne tylko, żeby były zdrowe i zadbane. Fryzura nie musi być wymyślna. Facet patrząc na Ciebie, podświadomie ocenia Cię pod kątem zdrowia. Nawet kiedy do jego świadomości nie dociera nawet, że ta ocena związana będzie z tym, czy nadajesz się na matkę jego dzieci, to jego instynkt i tak bierze to pod uwagę. On ocenia, czy jesteś zdrowa i czy urodzisz zdrowe potomstwo. Zadbane włosy są jedną z oznak zdrowia.
 • Zadbane dłonie - wielu facetów zwraca uwagę na to, jak wyglądają Twoje dłonie. Zasada jest tutaj jedna: mają wyglądać dobrze, a paznokcie muszą być czyste. Kiedy zastanawiasz się jak uwieść faceta, liczy się każdy szczegół, nawet ten najmniejszy.
 • Figura - możesz mieć kilka dodatkowych kilogramów, ale ważne jest to, jak czujesz się w swojej skórze. Jeżeli skrzętnie zasłaniasz to, co masz fajne, a eksponujesz niedoskonałości, to nie wywrzesz dobrego wrażenia. Twoja sylwetka na pewno ma jakieś mocne strony: długie nogi, smukłe łydki, wcięcie w talii. Wyeksponuj te plusy, ale unikaj przesady i wulgarności.
 • Zęby - tutaj nie ma zmiłuj. Każdy z nas, bez względu na to, czy jest kobietą, czy mężczyzną, lubi ładne i białe zęby. Jeżeli masz w nich jakieś ubytki, a kolor daleki jest od hollywoodzkiego zrób tyle, ile możesz, żeby poprawić ich wygląd. Nie chcesz chyba, żeby mężczyznę odrzucało na samą myśl o tym, że miałby Cię pocałować.
 • Ubiór - nie musisz zakładać na siebie ciuchów z najnowszych kolekcji ani takich, które kosztują krocie. Ubieraj się kobieco i stylowo. Nie możesz pozować ani na zakonnicę ubraną od stóp do głów, ani na tancerkę z nocnego klubu (no chyba, że jest lato, a Ty jesteś na plaży).
 • Buty - obuwie musi być przede wszystkim czyste. Ponoć po czystości obuwia można poznać jak kto o siebie dba. Seksowne mogą być zarówno szpilki, jak i adidasy, ważne tylko, żeby buty były wygodne. Jeżeli obuwie Cię uciska, albo co gorsza nie umiesz w nim chodzić, Twoja sylwetka wiele traci, a sama wyglądasz po prostu niezbyt apetycznie.
 • Uśmiech - nic nie przyciąga facetów tak, jak szczery uśmiech. Oczywiście nie śmiej się na siłę ani nie szczerz tak, żeby było widać siódemki. Uśmiechaj się naturalnie, to zawsze zjednuje ludzi i zwraca uwagę.
 • Zapach - zapach potu jest passe tak samo jak epatowanie perfumami w zbyt dużej ilości. Stosuj zasadę Coco  Chanel, Twoje perfumy ma czuć tylko osoba, która Cię całuje lub ewentualnie ta, która znajduje się obok Ciebie bardzo blisko.
 • Makijaż - możesz być umalowana, ale niezbyt wulgarnie (no chyba, że osobnik, którego masz na oku, właśnie to lubi). Świetnie w uwodzeniu sprawdzają się także czerwone usta. Podczas makijażu kładź szczególny nacisk na to, żeby ujednolicić i poprawić wygląd samej cery. Ona przecież też świadczy o Twoim zdrowiu.

 

Jak uwieść faceta - co nie podoba się mężczyznom?


Tej listy nie będą dokładnie tłumaczyć, musisz po prostu uwierzyć na słowo, że powyższe elementy wyglądu po prostu odstraszają faceta. Może i działają na jakąś nieliczną grupę samców, ale uwierz mi, nie chciałabyś być obiektem ich zainteresowania.

Kiedy zastanawiasz się jak uwieść faceta, te punkty musisz sobie całkowicie darować:

 • Karykaturalnie odrysowane brwi.
 • Zbyt mocna opalenizna.
 • Kolorowe, arcydługie szpony z brylancikami.
 • Zbyt krótka mini przy cellulicie.
 • Ubrania tak obcisłe, że wylewają Ci się z nich boczki.
 • Zniszczone włosy, widoczne odrosty.
 • Niedopasowane i staromodne ciuchy.
 • Babcina bielizna i co gorsze jeszcze wystająca.
 • Tona makijażu na twarzy lub makijaż nieodpowiedni do okazji.

Jak uwieść faceta, jeżeli jestem brzydka?


Wybacz, że nie powiem, iż nie ma kobiet brzydkich, a są jedynie zaniedbane. Dobrze wiesz, że niektóre kobiety rzeczywiście są brzydkie, jeżeli przyrównać je do dzisiejszego kanonu urody. Jednakże nawet w momencie, gdy nie jesteś miss, możesz uwieść mężczyznę. Po prostu zrób wszystko, żeby zamaskować swoje wady i podkreślić zalety. Nie ma takiej rzeczy, której chociaż trochę nie mogłabyś poprawić. Każda przeciętna dziewczyna, jeżeli tylko będzie zadbana, może bez problemu uwodzić. Jeżeli zastosujesz się do powyższych rad, to nie ma takiej możliwości, żebyś nadal była brzydka. Owszem, każda szkoła uwodzenia powie Ci, że wygląd nie ma znaczenia. Nie jest to prawda. Jeśli  zbagatelizujesz swój wygląd, to zaliczysz falstart już na samym początku.

Jak poderwać faceta na wygląd?


Masz dobrze wyglądać. To wszystko. Podryw tego typu nie wymaga od Ciebie tak naprawdę żadnego kroku. Jeśli tylko dobrze wyglądasz, faceci od razu zaczną się Tobą interesować. Wtedy Ty uśmiechasz się i przechodzisz do dalszego kroku w uwodzeniu. Ale zanim do niego przejdziemy, opanuj kwestie prezencji. Zalicz fryzjera, kosmetyczkę, kup nowe ciuchy, po prostu zadbaj o siebie. Uwodzenie mężczyzn to w pierwszej kolejności właściwa autoprezentacja, dlatego że kobieta jest w tym procesie zazwyczaj stroną bierną. Nie możesz odbierać mężczyźnie możliwości bycia zdobywcą, ale masz sprawić, żeby Cię zauważył i przeszedł do działania.

Widzimy się w części drugiej a do tego czasu... ogarnij się kobieto. ;-)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.