Tresura Matrixa - co to jest i na co mi to?

maja 24, 2015
Jakiś czas temu miałam przyjemność zapoznać się z bardzo niecodziennym nurtem/systemem myślenia/filozofią - nie wiem jak to nazwać. Chodzi o Tresurę Matrixa - co to jest? - zapytasz. Już spieszę z odpowiedzią. Tresura Matrixa to sposób myślenia, metoda, dzięki której możemy pozbyć się naszych lęków.

Tresura Matrixa


Kto tworzy Tresurę Matrixa?

Tresurę Matrixa tworzy dwóch panów - Andrzej Krystaszek i Oleg Pawliszcze. Pewnego razu obaj znaleźli się na życiowym zakręcie i poprosili o pomoc. Prośba kierowana była do wszechświata/energii sprawczej i w niedługim czasie doczekali się od niej odpowiedzi. Znaleźli siebie nawzajem, a tym samym odnaleźli drogę do lepszego życia.

Andrzej, który przez lata zgłębiał rozwój duchowy i osobisty, wystosował własną metodę poprawy życia, która polegała na tym, że przestajemy walczyć z tym, co się nam przydarza. Zamiast narzekać i mieć ciągłe pretensje, że los tak nas doświadcza - akceptujemy to z myślą, że tak właśnie ma być. Problem tkwi w tym, że powodem większości problemów w naszym życiu, są lęki. Ale i z tym można sobie poradzić.

Ideologia przytulania lęków

Andrzej i Oleg twierdzą, że odganiany i maskowany lęk, rośni w siłę i zawsze doprowadza do tego, że przydarza nam się to, czego się baliśmy. Jeżeli spojrzysz obiektywnie na swoje życie, z pewnością zauważysz, że największe lęki mają dziwną tendencję do tego, żeby się spełniać. Jeżeli próbujesz je od siebie odsunąć, udawać, że ich nie ma, one tylko przybierają na sile. Ty natomiast czujesz, że w Twoim życiu wszystko jest nie tak, jak powinno. Tresura Matrixa zakłada inną opcję - ona każe przytulić i pokochać lęki.

Lęk, który w sobie nosisz, został stworzony przez Ciebie. To tylko i wyłącznie Twoje dziecko i póki będziesz je odrzucał, ono będzie dalej broić. Jeżeli zaakceptujesz, że lęk jest częścią Ciebie i masz prawo się bać, zostanie on dosłownie zintegrowany z Tobą i przestanie (lub nie) wywierać na Ciebie negatywny wpływ. To, co się dzieje po zaakceptowaniu swoich lęków, nie zawsze jest do przewidzenia. Czasami całe, dotychczasowe życie, może legnąć w gruzach, dlatego że Ty zmieniłeś sposób myślenia.

Tabelka Tresury Matrixa:

Tresura Matrixa zakłada, że:
  1. Jest tak, jak myślisz, że jest.
  2. Zawsze możesz wszystko zmienić.
  3. Istnieje tylko miłość.

Ad. 1. To, co wydarza się w naszym życiu, jest oczywistą konsekwencją tego, w co wierzymy i jaki mamy sposób myślenia. Jeżeli wierzysz, że jesteś głupim i brzydkim człowiekiem - to tak będzie.

Ad. 2. W każdej chwili możesz zmienić sposób myślenia, a energia sprawcza tak pokieruje światem, żeby w materialnym doświadczeniu ziściło się to, o czym myślisz. Jeżeli wyzbywasz się lęku przez tym, że jesteś głupi i zaczynasz wierzyć, że masz w sobie mądrość - cały świat udowadnia Ci, że tak właśnie jest.

Ad. 3. Założenie być może lekko konsternujące, ale tak - istnieje tylko miłość. I nawet lęk jest jakąś jego pochodną, tylko że zniekształconą i pojmowaną negatywnie. Powiesz: ale przecież na świecie jest tyle zła, tyle niegodziwości. Być może, ale tak naprawdę biorą się one tylko z tego, że nie rozumiemy, że miłość jest wszędzie, gubimy się i cudowną moc przekuwamy w coś, co nie jest godne pochwały. Gdzieś tam głęboko w tych niegodziwościach też jest miłość, trzeba ją tylko dostrzec.

Jak wytresować Matrixa?

Oleg i Andrzej mają na to własne sposoby i przyznam szczerze, że bardzo dobre. Dowodem na to, jest fakt, jak bardzo zmieniło się życie każdego z nich i jak zmienia się życie tych, którzy idą ich śladami. Tresura Matrixa nie jest ani sektą, ani wyznaniem ani tym bardziej jedynym, słusznym sposobem myślenia. To jeszcze jedna opcja rozwoju, ale opcja bardzo efektywna.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej i:
  • Przestać się denerwować.
  • Widzieć świat w korzystniejszych barwach.
  • Zrozumieć siebie i ludzi.
  • Uniknąć niepowodzeń.
  • Odnaleźć siebie.
  • Uleczyć rany z przeszłości
To Tresura Matrixa jest dla Ciebie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie chłopaków: TresuraMatrixa.com i na kanale YouTube: https://www.youtube.com/user/dwieherbaty.

Poniżej zamieszczam jeden z filmów w wykonaniu Tresury Matrixa. Film jest częścią coczwartkowych spotkań, które organizowane są przez Olega i Andrzeja.
Słyszałeś/aś już o Tresurze Martrixa? Co na ten temat sądzisz?

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.